Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Miało być tak pięknie, a wyszło…Kibice żużla wściekli na klub, za sprzedaż karnetów

Lubelscy kibice żużla nie szczędzą słów krytyki wobec klubu, za organizację sprzedaży karnetów na przyszły sezon. Po szumnych zapowiedziach ucywilizowania tego, co było bolączkami w poprzednim sezonie okazało się, że po raz kolejny nie obyło się bez problemów.

26 komentarzy

 1. I co z tego, że nielegalna jest odsprzedaż karnetów. Kupiłem 2, żonie się nie spodobało i sprzedaję….. proste, w takim razie też nie idę. No i w sumie sprzedaję 2 karnety………………… proszę sobie dopisać resztę……….

 2. „wg.” ? nie ma takiego skrótu!

 3. Stworzyli raj dla koników. Jako wieloletni kibic czuje się upokorzony. Dwa metry mułu i dno…

 4. Nielegalna jest odsprzedaż po cenie wyższej niż nominalna. Ale zabłysnąłeś.

 5. Haha, dobre. Żonie się nie spodobało, więc potulny małżonek nie idzie na żużel.

 6. Prawda jest taka,że klub na swoich kibiców tą akcją mówiąc wprost nasr..ł.I koniec.Po co ubierać to co się stało w piękne słowa? !

 7. Trzeźwy inaczej.

  Pozdrawiam kibiców żużla, to że zrobili was w konia jak ostatnio to mnie nie dziwi. Dziwi mnie, że dajecie tak sobą pomiatać.

 8. Własna kabza najważniejsza , prawda panie J.K. . Kto by tam liczył sprzedane karnety czy bilety a kibiców znowu więcej niż oficjalnie zgłoszonych miejsc .

 9. Co tu wymagać od systemu skoro 15 tys osób klikało w jednym czasie w 7 tys karnetów? Gdy jeden kibic mógł patrzeć na rozpiskę które miejsce wybrać, w tym czasie inny z automatu już klepał to miejsce. Takie systemy sprzedaży są ok pod warunkiem że bilety się rozchodzą w ciągu kilku dni lub dłużej, a nie tam gdzie w ciągu 1 min zgłasza się więcej chętnych niż jest miejsc.
  Te karnety powinny być sprzedawane z okienka w kasie i wtedy nie byłoby problemu, tyle że ludzie koczowali by pod okienkiem już od wcześniejszego dnia.

 10. To po co ten nowy stadion żużlowy skoro klub uznaje, że kibice to zbędny balast?

  Po za tym jest XXI wiek, ludzie! mecz można obejrzeć w tv albo w internecie siedząc na wygodnie kanapie bez znoszenia wszelkiego rodzaj chamów i cwaniaczków wokół.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo