690 680 960

Miał prawo jazdy od trzech dni, potrącił pieszą na przejściu. Policja opublikowała nagranie (wideo)

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Tomaszowie Lubelskim z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. W pieszą wjechał pojazdem osobowym 19-latek, który posiadał prawo jazdy od trzech dni.

43 komentarze

 1. Ślepy i tyle , albo gapił się we fona .

  • To ze zdał prawko nie oznacza ze potrafi jezdzic

  • Za zad firmie w której się uczył. Może kupił prawko. Prawko powinno być od 21 roku życia i psycho testy jak na zawodowe. Bo teraz prawko rozdawane jest jak ulotki na Krakowskim.

 2. Zabrać kwity na zawsze.

 3. kiepski wzrok + brudna szyba wystarczyłyby. ale telefon też prawdopodobny.

 4. To, że kierowca toyoty to skończony idiota to widać na załączonym obrazku, ale piesza wykazała się całkowitym brakiem instynktu samozachowawczego. Ludzie włączcie myślenie!!! Masz pierwszeństwo to nie znaczy, że masz walić na pewniaka, trafisz na pijanego idiotę i wylądujesz na cmentarzu, dopiszą Ci na nagrobku „miał/a pierwszeństwo”.

  • całkowicie się z Toba zgadzam. Zauważyłem jeszcze taką dziwną manierę – pieszy przechodząc przez przejście odwraca głowę od samochodów jadących lub stojących. Faktem jest ten kierowca idiota a piesza tak jak napisałeś

  • Zgadzam się z Tobą na 100% . A swoją drogą ten co wprowadził przepis o pierwszeństwie pieszego też powinien przyjąć do świadomości że to po części jego zasługa.

 5. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

  Miał prawo jazdy od trzech dni, potrącił pieszą na przejściu – dobra wizytówka dla Ośrodka Szkolenia.
  Tak go pewnie uczyli i nie douczyli.

  • Zdał egzamin? Zdał. Niestety, po zdaniu egzaminu miał za mało czasu, żeby nauczyć się bezpiecznie jeździć.

 6. Jprdl. Masakra. Teraz powinno dojść do sprawdzenia prawidłowości przeprowadzenia kursu a szczególnie tego, czy egzamin nie odbył się aby „za masło”.

 7. „idiota” jeszcze ją przeciągnął pod samochodem zamiast hamować…wątpię żeby to przeżyła…

 8. Zasada ograniczonego zaufania. Przechodząc na przejściu nawet „mając pierwszeństwo” powinno się rozglądać i spojrzeć czy ten z drugiej strony też hamuje.
  Nie bronie kierowcy ale są czynniki które naprawdę mogły wpłynąć na to iż poprostu nie zauważył tej kobiety.

 9. Zamiast na drogę patrzył się c.uj wie gdzie. Ostatnio jechałem równolegle z takim baranem na S19, który sobie smsa czytał zamiast patrzeć na drogę.

  • To jest nagminne . Stoję na światłach już telefonik w ręku. Następne światła telefonik . Tacy to kierowcy dzisiaj . Chory świat.

 10. zamiast dawać bezwzględne prawo pieszym trzeba ich edukować, że kierowca może być pijany, naćpany, ślepy albo że jest kretynem

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas