690 680 960

Miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Do celu nie dojechał, dachował na lokalnej drodze (foto)

Kompletnie pijany kierowca dachował oplem na drodze z Niedrzwicy Dużej do Chodla. Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy. Mężczyzna po raz kolejny w takim stanie wsiadł za kierownicę.

19 komentarzy

 1. Tego się nie da skomentować bez słów wulgarnych wobec tylko jednej instytucji.

 2. Krótki.do.Długiego

  No ale dlaczego przeżył? Co za nieszczęście!

 3. 3,8 promila to niezly wynik – jak mawia Bimmer – facet cos osiagnal i cos pokazal, a tak serio, to szkoda, ze takich pijusow nie wsadzaja do pierdla 🙁

 4. Takich dziadów co nie potrafią na 4 promilach jeździć to jednak powinni zamykać. Ja wszelako po wypiciu na hejnał 0.7 bimbru i dwóch piwach na popite bez problemu swoją m-pakietowa BMW x6 utrzymuje prosty tor jazdy. W dodatku wywalam z pasa na pas a jak się znajdzie jakiś powolniak na lewym to tak jak Bimmer daje kickdowna i wyjeżdżam mu przed maskę i daje po heblach. A potem się śmieje jak spanikowany powolniak wraca posłusznie na prawy pas gdzie jego miejsce hehe. Śmieje się z was społeczniaki czytające ten komentarz.

 5. Skoro wsiadał i znowu wsiadł, to i wsiądzie po raz kolejny. Ile razy trzeba dać się złapać na gazie jadąc samochodem żeby pójść do więzienia?

 6. Na wsiach to przecież normalka. Tam tylko dzieci – tak do 12 roku życia – są trzeźwe. Chociaż…………. z tym też różnie bywa.

 7. Następny przęjęty wysoce skutecznym i ryjącym psychikę „zakazem sądowym ” ,tak się przejął że musiał się napić

 8. Dokładnie a szczególnie właśnie tam co drugi na 2 fazach jeździ😱

 9. Od kiedy istnieje droga powiatowa z Niedrzwicy Dużej do Chodla? Bo mieszkam w okolicy i pierwsze słyszę o takiej drodze.

  • To chyba słabo znasz okolicę. Ja też mieszkam w pobliżu i z tej drogi korzystam co kilka dni. Z Niedrzwicy jadę przez Borkowiznę, Grabówki, Łączki-Pawłówek, Skrzyniec i Borów i jestem w Chodlu. Jest jeszcze opcja, żeby z Kościelnej jechać przez Borzechów, ale tam gorsza droga.

 10. Alfie ,u nas pijaków nie wsadza się do wiezień bo zbrakło by miejsc dla prawdziwych bandytów .Pijakom daje się zakazy ,nie pomoże jeden to dostanie drugi ,trzeci ,czwarty .Sąd musi swoje zrobić i stworzyć pozory ze dba o sprawiedliwosć i bezpieczeństwo …że nie skuteczne ? wszyscy o tym wiedzą ale sądy nie mogą ich zamykać bo jak wspomniałem w ZK zbrakło by miejsc

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas