Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mer Lwowa o protestujących rolnikach na granicy: „Prorosyjscy prowokatorzy”

W całym kraju od minionego piątku trwają rolnicze protesty. Manifestujący blokują również przejścia graniczne z Ukrainą. Na to, co dzieje się na granicy polsko-ukraińskiej, zareagował mer Lwowa nazywając polskich rolników „prorosyjskimi prowokatorami”.

45 komentarzy

 1. Ten sam mer, mimo toczącej się wojny wydał kilkadziesiąt milionów hrywien na remont stadionu we Lwowie.

 2. Pokory w tym plemieniu zero. Jeszcze ma czelność pyskować niewdzięczny gad. Stanowczo za mało im daliście.

  • Ja tam mam dużo pokory i nie pyskuję, a dużo dostaję… po d…. od życia 🙂

 3. Kto przytulił olbrzymie sumy ze wsparcia dla ich żołnierzy? W którym to kraju afrykańskim znaleziono amunicję przeznaczoną na wsparcie wojny z Putinem? Co się dzieje z darami do Ludzi w instytucjach pomocowych u towarzysza mera.

 4. Nie zgadzasz się z Ukraińcem = prorosyjski prowokator
  Nie zgadzasz się z Żydem = antysemita

 5. brawo rolnicy walczmy i swoje prawa a mer lwowa niech sie zajmie mafia ukrainskich oligarchow a nie wtraca sie we wewnetrzne sprawy Polski, to ten mer co wychwalal bandere tfuuu

  • My też wychwalamy naszych bohaterów, a co niektórzy nie postępowali szlachetnie, i wyrzynali ludzi. Nie zawsze udaje się z tą poprawnością polityczną. Teraz zaś chodzi o coś innego, współczesne problemy. W tym przypadku gospodarcze i zaczęły się za rządów PiS -u. Tamten rząd się sprawą nie zajął bo kombinował z wyborami.

   • do przykre: Zły to ptak, co własne gniazdo kala

    • W naszym gnieździe podobno jest kaczka, orzeł i wrona. Jak to towarzystwo ma się pogodzić , i które z nich największe guano sadzi ?

 6. Żeby to było ukraińskie zboże to na pewno nie byłoby takiej reakcji UE. Ale 90% tego zboża to wynik uprawy przez ogromne zachodnie konsorcja. Stać ich na wielką presję na komisję europejską! A europejscy rolnicy tracą. Tylko jak nasze rolnictwa zaniknie to te same konsorcja natychmiast podniosą ceny w ramach podziękowania za udzieloną im pomoc! Europejscy rolnicy tak trzymać, nie dajcie się omamić złudnymi obietnicami! Ale jak blokady to urzędów państwowych a nie dróg lokalnych bo to tylko stwarza możliwość władzom napuszczania jednych na drugich!

 7. A knesejm (oprócz Konfederacji) kolejne 6mld zł daje z naszych podatków na socjal dla ich ziomków!

  • Co innego pomoc wojskowa w walce z Rosją i pomoc dla uciekinierów a co innego pomoc wielkim korporacjom bo biznes im się sypie! Skoro to jest zboże dla biednej Afryki to ile statków z nią wypłynęło z europejskich portów? Można to prosto sprawdzić ale trzeba chcieć. A KE nie chce bo bardziej broni interesów bogatych niż swoich rolników!

 8. putin i tak sie cieszy co by nie zrobili

 9. Niech się wynoszą z Polski razem ze swoim zbożem i spleśniałymi malinami…!!

 10. Popieram rolników

Dodaj komentarz