Mateusz Morawiecki: Kolejne ograniczenia w handlu. Dodatkowe wymogi w zakładach pracy (wideo)

Podczas wtorkowego Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zapadły decyzje o wprowadzenia kolejnych ograniczeń w Polsce związanych z pandemią koronawirusa. O zmianach poinformował premier Mateusz Morawiecki.

76 komentarzy

 1. ojojoj zamknęli wypożyczalnie wirusów/rowerów miejskich… kto by się tego spodziewał? No ale kasa do kieszeni odpowiednich osób za uruchomienie w tym sezonie zdążyła polecieć wiec wszystko spoko, można już zamykać.

  • Na tym zdjęciu to chyba master of puppets cos źle poruszył ustami Pinokia.

   • Manewry udane.. model sterowania społeczeństwem działa…!
    Wnioski:
    1. Ciemny lud pomimo dostępu do netu nie analizuje statystyk zachorowań i zgonów na wirusy i bakterie z poprzednich lat.
    2. Ciemny Łatwo ulega emocjom i zborowej histerii w czym świetnie pomagają socjal media.
    3. Ciemny lud w strachu zgodzi się na wszystko czyli m.in. na obowiązek szczepień nie sprawdzonymi szczepionkami i chipowaniu wszystkich w celu kontroli niesubordynowanych jednostek za co słono sam chętnie zapłaci…

    • … 4. Ciemny lud nie widzi prawdziwego problemu czyli głębokiego globalnego kryzysu, a nawet jeśli zauważ to wierzy że to wina „korona wirusa”…

    • Ciemna to jest opozycja, która daje się nabrać na każdą zagrywkę, plus rzucanie hasłami, że „lud jest ciemny” to kolejny strzał w kolano.

     • Zmądrzejcie w końcu to przestaną mówić, żeście ciemny naród.
      Proste.

     • Dokladnie. To nie wirus tylko Corona Panika a jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Q
      Wiecej ludzi umiera od samej paniki niz na tego wirusa. A co do zakladow pracy… jeszcze z miesiac dwa i ich nie bedzie miliony ludzi bez pracy z nie splaconymi kredytami. Przejrzyjcie na oczy nie dajcie sie ruchac.

  • Grunt, że do sklepów będzie można chodzić PARAMI lub z dziećmi… Pochodzić pół godziny ględząc i finalnie wyjść z chipsami oraz coca-colą (widoczki z ostatniego weekendu)…

 2. Wszystko ok ale za późno o kilka tygodni.
  Poza tym siedźcie w domu ale zza granicy cały czas ludzi zwozimy i wpuszczamy, trochę paradoks.

  Niestety z tego egzaminu PIS otrzymuje ode mnie 1. Powinni podać się do dymisji wszyscy, wraz z produktem prezydentopodobnym bo wstyd.

  • Pewnie inny rząd i prezydent zrobiliby to lepiej Twoim zdaniem?

  • Rząd robi co może a ty martw się o siebie i myśl swoim rozumem a nie czekasz co rząd zrobi a wystawiasz oceny jak w szkole kretynie. Jakby rządziło PO to byś już kwiatki wąchał od spodu wraz ze swoją rodziną jeśli ja masz. Także morda tam.

  • Już dawno powinni to zrobić przed epidemią.

  • Paradoks to jest jak niby wykształcony naród a w rzeczywistości ciemna masa luda dała się zastraszyć czymś co zawsze było, jest i będzie czyli choroby wirusowe i dała się zapędzić do do swoich zagród …
   Manewry udane.. model sterowania społeczeństwem działa…!
   Wnioski:
   1. Ciemny lud pomimo dostępu do netu nie analizuje statystyk zachorowań i zgonów na wirusy i bakterie z poprzednich lat.
   2. Ciemny Łatwo ulega emocjom i zborowej histerii w czym świetnie pomagają socjal media.
   3. Ciemny lud w strachu zgodzi się na wszystko czyli m.in. na obowiązek szczepień nie sprawdzonymi szczepionkami i chipowaniu wszystkich w celu kontroli niesubordynowanych jednostek za co słono sam chętnie zapłaci…

   • @gangrena
    Powiedz to Włochom. Może nie wiedzą, że wirusy były i teraz niepotrzebnie panikują z powodu braku miejsc w szpitalach i braku respiratorów.

  • Bo Soplica tylko tęgiej głowie służy.

  • Soplica idź się napój i nie dryzdol.

 3. Markety budowlane na tygodniu czynne brak słów

  • Wpadłeś bystrzaku na to, że branża budowlana normalnie pracuje. Od tej dużej, do tej drobnej typu „wykończeniówka”. Część z nich zaopatruje się w marketach budowlanych.
   A co jeśli ktoś ma awarię w łazience, w kuchni?

   • funkcjonuje..? spokojnie to przeoczenie, kilka działań i już niedługo będzie funkcjonować…

 4. Małżeństwa na chodniku – odstęp dwa metry. A w łóżku??? Brawa za logikę…

 5. ale wyboru się odbędą bo tak chce ten z metra cięty konus

  • Niech się odbywają. Jak frekwencja nie przekroczy 10%, to może coś dotrze do tych ćwierć mózgów.

  • He he, teraz to wy jesteście małpą w klatce, a Kaczor was rozgrywa jak chce. Piłujecie mordy o te wybory, które i tak się nie odbędą, ale będzie to powiedzianie tydzień-dwa przed, a póki co świata poza tymi wyborami nie widzicie, i można sobie wprowadzać jakie tam ustawy czy przepisy się chce, i to nie tylko takie na czas epidemii, sporo rzeczy już zostanie, a wy „wybory i wybory”.

 6. Wystarczyłoby wysłać policje żeby mandaty wystawiała a nie się cackac.

 7. Kiedy wreszcie maseczki w miejscach publicznych? Żeby towarzystwo charkało w maseczkę nie w przestrzeń.W Chinach ucięli tymi sposobami epidemię w 4 tygodnie, tak już życie normalnie się toczy-można do knajpy wyjść…

  • Jedz do chin powodzenia w knajpie … nic nie wiesz chyba o świecie może to i lepiej dla Ciebie bo świadomość jest bolesna ….

   • Moja siostra od 7 lat tam mieszka umysłowa biedo. Bolesne to jest dla ciebie myślenie. Kondolencje dla rodziców.

  • to nie jest dobry pomysł, bo już maseczek brakuje dla personelu w szpitalach, jak i w hurtowniach, a jakby Janusze i Grażyny zaczęli jeszcze wykupywać wszystko naokoło to byłby dramat.

  • LUB ty jesteś jakiś nienormanlny …
   haha od siostry wiesz co się dzieje w Chinach tak …
   dobre mi .
   Przecież oni zataili prawdziwą ilość zgonów.
   To komunistyczny kraj …..

 8. Wybory się odbędą, ale starsi ludzie będą mogli głosować jedynie w godzinach 10-12 i tylko po 2-3 osoby do urny

 9. Dobra to niech się zajmą tym co jest produkowane chemia nie jedzenie , cukier we wszystkim co zjadasz,syf w powietrzu ,syf w wodzie ,placebo nie leki do tego trujące i jak masz być zdrowy jak odporność człowieka jest na skraju wyczerpania … świat się kończy przyjdzie dzień sądu i rozliczy wszystkich na ziemi a Ci wysłannicy szatana będą męczeni wieczność !!!

 10. Wszystkie kraje ściągają swoich obywateli do kraju a wy ujadacie na nasz Rząd , jakby tego nie zrobili też trolle by ujadały . Twoja sprawa jak z żoną czy mężem żyjesz i na jaką odległość z nimi się prowadzisz , tu są zasady wyjścia z domu między ludzi . Jeszcze argument o łóżku jeden z drugim przytacza …co za durny naród …. .Jakbyście mieli w głowie trochę oleju to nie trzeba by było wprowadzać zakazów .

  • Pixi, tylko zainteresuj się jak wygląda sciaganie swoich obywateli do kraju.Bo o tym to już nie masz zielonego pojęcia. Nie latają na kwarantannach bo nie mają możliwości! Pojmujesz?

  • 100% racji, durny naród nie potrafi zrozumieć kilku zasad bezpieczeństwa.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL