Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Uciekał rozbitym i dymiącym po zderzeniu z latarnią oplem. W pojeździe miał broń

Uderzył w słup latarni, potem nie bacząc na uszkodzenia pojazdu i dym wydobywający się z komory silnika, dalej kontynuował jazdę. Gdy pojazd odmówił posłuszeństwa, starał się uciec pieszo.

17 komentarzy

 1. Dymiącym, czy może parującym?

  • Pewnie masz rację. Chłodnica rozbita, to się na tłumiki ulało. Dym, ogień i by było po ptokach, a tak ptaszek rozanielony. Calusieńki nie draśnięty 😉 może jeszcze jakieś przyjemności? Szwedzkie bicze, czy co?

 2. Tristan_Książe_Porn-Walii

  Broń prochowa… może czarnoprochowa…

 3. Pijany kierowca nie próbował w żaden sposób uciekać, poprostu szedł z policjantami uśmiechnięty…

 4. „W trakcie prowadzonych czynności policjanci ujawnili w pojeździe broń palną.”

  Niektórym widocznie nie wystarcza, że mogą zabić kogoś samochodem jadąc po pijaku. Wolą mieć zawsze pod ręką alternatywne, potencjalne narzędzie zbrodni.

 5. Musi gangster zwłaszcza w astrze jedynce

 6. Jaki gangster taka fura do latania…

 7. Policjant na 100%

 8. Broń prochowa – dobre ?

 9. Straszne !!! W Polsce broń mieć to straszne !!! Ale po „pijoku” prowadząc samochód i zabić, już mniej straszne – krócej sie siedzi niż za „manie” broni.
  Polakowi, zwłaszcza tzw. gorszego sortu, wolno posiadać procę i najwyżej nóż kuchenny, o który łatwiej bo co to jest proca wielu pewnie nie wie.

  • Wydaje mi się, że wystarczą w zupełności te trupy zabite przy pomocy samochody. Kolejnych, zabitych za pomocą broni palnej, nie trzeba.

   • Jasne samochodem można zabijać ale broni dawać nie wolno nikomu. Chociaż broń służy jak nazwa mówi do obrony. Ciekawe spostrzeżenie. Kolega napewno jej nie powinien posiadać bo tylko by zabijał pewnie.

 10. Czarnoprochowe repliki sa legalne bez pozwolenia sie je chyba kupuje?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo