Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelski garnizon Policji zasiliło 111 nowych funkcjonariuszy

Wczoraj w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie odbyło się ślubowanie nowo przyjętych do służby funkcjonariuszy. Wkrótce po odbytym przeszkoleniu trafią oni do 15 komend miejskich i powiatowych.

31 komentarzy

 1. ciągną do szybkiej emerytury, a potem podatnik utrzymuje

  • Tak sie sklada głabiku ze tak sama odprowadzaja skladki na emeryture, j kokosow tez nie zarabiają, 5 lat służby i 2500 zl to duzo ?

  • robić do 65 czy 67 roku życia do oporu

   • Oczywiście !! Po osiągnięciu obecnego wieku emerytalnego powinni być przeniesieni do prac za biurkiem wspierając młodszych swoim doświadczeniem i wiedzą !!

  • Doczytaj kolego a później się wypowiadaj. Nie ma już szybkiej emerytury. A powinna być. To nie praca na 8 godzin. Pieniądze nie są takie adekwatne do ryzyka. Najwięcej mają dopowiedzenia Ci co nic nie wiedzą, coś napiszą byle napisać, albo dostają pieniądze od ,,mamusi”. Czasami milczenie jest złotem 🙂

 2. Jak jest droga by dostać się do policji?

  • jak jesteś ładna to już jesteś w firmie, tylko będziesz musiała się tam pewnie komuś odwdzięczyć?

 3. byłem karany ale mam zatarcie skazania.moge wstąpić do policji ???

 4. Pchają się do roboty,a potem nieszczęście jakieś on jeden ona jedna i cała rodzina o Boże nieszczeście o jezu i tak w kółko.to pytanie jest po co lazł do takiej roboty ?Przyszły bobki i dziodki na ślubowanie trzeba było pójść na ślubowanie pierwszych klas w szkole podstawowej.

 5. Musisz posiadać polskie obywatelstwo,
  posiadać nieposzlakowaną opinię,
  nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  korzystać z pełni praw publicznych,
  posiadać co najmniej średnie wykształcenie,
  posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,
  dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,
  osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.
  Tyle mówią podstawowe wymogi formalne. Jeżeli je spełniasz, to znaczy, że możesz rozpocząć starania o przyjęcie do służby.Ijeszcze zostaly testy psychologiczne i uzyskanie najwiecej punktów.

 6. do ktorego roku zycia mozna wstapic do policji?

 7. Od razu czuje się bezpieczniej.

 8. Ilu z nich skończy jak ten z Wrocławiaaz

 9. A ten komendant miejski z Wrocławia zrobił sobie nieposzlalowaną opinię ????? Dał plamę i po części jest to prawda jacy pracują tam ludzie.

 10. Żaden zaszczyt ich nie spotkał teraz do policji biorą każdego bo nikt normalny nie chce za psie pieniądze sie tam upokarzac

Z kraju