Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelscy policjanci odznaczeni medalami im. podkomisarza Policji Andrzeja Struja (zdjęcia)

W MSWiA odbyła się w poniedziałek uroczystość wręczenia medali im. podkomisarza Policji Andrzeja Struja. Medal został ustanowiony dla uczczenia pamięci tragicznie zmarłego funkcjonariusza. Te wyjątkowe odznaczenia otrzymali policjanci z całego kraju, którzy bez wahania, z narażeniem własnego zdrowia i życia, ratowali innych. Odznaczenia otrzymali także policjanci z lubelskiego garnizonu.

16 komentarzy

 1. Wręczał Komediant Główny czy Minister

 2. A kiedy medale, ordery, odznaczenia dla anonimowych bohaterów cywilnych w zawodach hydraulika, krawcowej, ślusarza, ekspedientki, murarza? Na siłę rozwarstwianie społeczeństwa na plebs, funkcjonariuszy i wszech słusznych rządzących.

  • Przecież mogą iść do policji i się wykazać. Poza tym, jeżeli są takie osoby, bardzo często są nagradzane przez policję lub miejscowych przedstawicieli władzy. Słabo ci idzie jątrzenie.

   • W obecnych czasach iść do policji to tak jakby za komuny wstąpić do ZOMO. Działania podczas lockdownu i wykonywanie fikołków na polecenie wodza obnażyły „prestiż” tej formacji.

   • Pieczychlebek Garncarz

    W punkt i w sedno.

 3. Impreza na 100 fajerek, więc komendant główny pewnie puszczał muzykę z granatnika Bluetooth. 🙂

 4. Tych samych ratowali strażacy i teź już zostali odznaczeni tylko odwrotnie.

 5. o jest i spec od granatnika , jeszcze nie podał się do dymisji ?

 6. Medal za granatnik

 7. Na zdjęciu jeden co nie umię odtwarzać muzyki z granatnika i drugi ułaskawiony przez prezydenta i to oni rozdają medale, 2 wzory tylko niewiadomo czego.

 8. Specjalistom jestem

  Na zdjęciach to ten brat wyłudzacza VATu co wysadził połowę komendy głównej?

 9. Mocne te basy w komendzie głównej poszły z granatogłośnika, że sufity zerwało

Z kraju