Leśnicy chwalą Leona. Chłopiec namówił ojca do posprzątania lasu, w ślad za nimi poszły kolejne osoby (zdjęcia)

Znalazł w lesie stertę śmieci i namówił ojca, aby ten pomógł mu posprzątać ten teren. Kiedy dowiedzieli się o tym okoliczni mieszkańcy, sami zaczęli porządkować pobliskie lasy.

31 komentarzy

 1. Hahaha pisiory dalej wyworza a i tak placom

  • Adamek kup sobie słownik, bo nie wiem w jakim języku nadajesz, k.rde nie da się tego czytać. Ile ty masz klas skończonych? Chłopie ogarnij się co z tobą.

  • Znowu zapomniałeś wziąć leków ??? ;(

 2. A tak wogule przyczepka nie zabespieczona gdzie hociarz pasy mandat sie nalezy

 3. coś mi się wydaje, że to mogą być śmieci taty Leona. za łatwo się zgodził.

 4. Fajnie tylko Ci co porzucają te śmieci nie będą musieli jeździć w coraz to nowe miejsca aby pozbyć się co nowego. A młodemu człowiekowi chylę czoła za postawę godną naśladowania.

  • Dokładnie, telefon na straż miejską, może by wtedy znaleźli właściciela… niejeden wyrzucał koperty i dokumenty z danymi…

 5. Głupota… przepraszam, że to piszę, ale to nie do mieszkańców należy sprzątanie lasów, miejskich parków, terenów za które odpowiada miasto i państwo. Ludzie biorą grubą kasę, za bycie prezesami, prezydentami, burmistrzami, dyrektorami i to w ich interesie należy wynająć firmę sprzątającą i zrobić porządek. Taki Leon powinien myśleć tylko i wyłącznie o tym aby zabrać SWOJE śmieci do śmietnika, a nie sprzątać cudzy teren. W ten sposób rozleniwia się właścicieli terenów, robi im się przysługę, za frajer sprzątając i utrzymując teren w czystości. Rada do Leona i naśladowców, zamiast sprzątać, zrobić zdjęcia i wysłać do straży miejskiej lub na policję, może wtedy nawet uda się złapać takiego śmieciarza, a właściciel na myśl o mandacie będzie uważniej przyglądał się co się dzieje na jego terenie.

 6. BRAWO TY ….. DLAMNIE GŁUPOTA KAŻDY PŁACI ZA ŚMIECI I WYWOZI DO LASU PYTAM PO CO CZASY KOMUNIZMU CHYBA ,,,,

  • a na budowach, gdzie pracuje ekipa i jednak wytwarza mnóstwo śmieci – kto płaci za wywóz? jak jeszcze budynek nie odebrany i w ewidencji nie widnieje? mi się wydaje, że takie śmieci są dla obowiązkowego opłacania wywozu niewidoczne, ale mogę się mylić.

   • Pedro… pomyśl baranie kto płaci, albo pójdź na taką budowę i zapytaj Pana Majstra…

    • zamiast powiedzieć, gdy znasz odpowiedź, wysyłasz na jakieś budowy – jest 100% pewne, że nie masz nic ciekawego do powiedzenia i dawno nie ciupciałeś, bo cię testosteron roznosi. internetowy burku szczekaczu.

 7. w 2020 roku była inicjatywa od ludzi aby posprzątać część lasów kozłowieckich (nie prywatne tylko PAŃSTWOWY las!!) to z nadleśnictwa Lubartów się oburzyli jak to tak przecież to oni (LP) będą musiały zapłacić za zagospodarowanie odpadów… i nie ruszyła akcja – zastanawiam się kto te śmiecie od tych ludzi odebrał??

 8. Po co to sprzątać? Teraz zasypalby śnieg i liście i nie widać. Tak robi dzieciak głupotę. Powienin to właściciel działki posprzątać. Zrobiły się dziwne czasy, które myślałem, że już slusznie mienely. Jako strażak z OSP i Terytorials zawsze pomagam, ale żeby tak po pracy za darmo to nigdy.

  • oj co się dzieciaka czepiasz. chce chłopak komuś za darmo sprzątać, a tatuś za paliwo i utylizację dokładać – ich sprawa.
   mogliby numer telefonu podać, jak im się tak bardzo nudzi, myślę że chętnych by mieli mnóstwo!

 9. Czapka z daszkiem

  Dziś 2 lulki las sprzątały
  Jeden duży,drugi mały
  Inne lulki usłyszały
  I czem prędzej pomagały

 10. No i ojciec wtedy mówi – kurde ,to tutaj mi się zapodziało …

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7931zł 1.59%
  • GBP 5.2999zł 0.65%
  • EUR 4.5309zł 0.05%
  • CHF 4.1505zł -0.15%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie