Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Krzysztof Żuk: „Zwracam się do Sanepidu o kontrolę KAŻDEGO publicznego żłobka i przedszkola w Lublinie”

W czwartek wieczorem prezydent Lublina opublikował pismo przesłane do lubelskiego Sanepidu. Krzysztof Żuk prosi w nim o przegląd pomieszczeń wszystkich żłobków i przedszkoli w mieście.

29 komentarzy

 1. I prawidłowo. Od tego jest sanepid.

  • Sanepid to prywatna firma i nie jest od tego tylko od sprzedawania szczepionek. Obudź się wreszcie człowieku.
   Dawno został kupiony podobnie jak media. Zobacz jakich reklam jest najwięcej a będziesz wiedział kto płaci i wymaga co masz oglądać.

 2. Zwracam się do CBA o kontrolę KAŻDEJ inwestycji deweloperskiej, na którą zezwolił P. Ż.

  • ty jednak jesteś z ciemnego ludu

   • Masz racje. Jest ciemny bo wierzy że ktoś się tym zainteresuje. Dawno jest wszystko sprzedane a my mamy siedzieć zamknięci w domach z mordami na kłódkę. Jesteś tego typowym przykładem.

  • Spie… pachołku Jarosława

  • należy jeszcze szczegółowo przebadać „inwestycje towarzyszące” poczynaniom deweloperów finansowane z budżetu miasta jak np. skrzyżowanie DMM z ul. Garbarską, gdzie przyjaciele zaarobili krocie

 3. Będzie mu (jeszcze bardziej) łyso (niż jest), jak się okaże, że wszystkie żłobki będą gotowe…

  • tobie będzie łyso bo niewiele placówek będzie gotowych

  • Głupi jestes czy nienormalny? Jeżeli pieniądze państwowe mają iść na coś pożytecznego, to niech idą chociaż na takie akcje, bezpieczeństwo najważniejsze, a ochrona Kaczora za 150 tyś rocznie może poczekać.

   • Tu nie chodzi o pieniądze tylko o to, żeby mieć czyste rączki i rzucać pod nogi kłody opozycji… jakoś sam za bardzo nie marudził jak prezesując łamał prawo czy ustalał plany o 3 nad ranem, które sąd potem unieważniał.
    A jak chcesz pogadać o pieniądzach to poszukaj sobie ile Ż. ładuje kasy w miejskie spółki… mosir, mpk, motor, studnia bez dnia… stadionik się postawi będzie hołota zadowolona.

    • przez dwa miesiące schowany łysol patrzył , gdzie się polansować . Nareszcie jest okazja- dzieci w przedszkolach powinny być bezpieczne, i już mamy paarę głosów za miernotą. Masek nie ma komu sfinansować ale dewelo wspomaga naszymi podatkami.

   • 150 tys. rocznie? Skąd ta kwota? Chyba raczej miesięcznie.

 4. Pierwsze co powinien zrobić, to zwrócić się do Państwowej Straży Pożarnej, bo podobno większość z miejskich szkół nie spełnia aktualnych przepisów przeciwpożarowych. Spełniają je szkoły niepubliczne. Ot, paradoks, do momentu gdy co# się nie stanie.

  • Proszę przytoczyć chociaż jeden przykład takiej szkoły, ponieważ informacja jest niewiarygodna.

  • Nie martw się o to bo przynajmniej w czasie kiedy były zamknięte zainstalowano nowe nadajniki 5G w szkołach wiec śmiało będzie można zacząć działać. Ciekawe czemu u żydów postawienie masztu równa się kary śmierci a nam stawiają na potęgę. Korona wirus to zwykła ściema która przykrywa masowe stawianie sieci 5G i wypuszczanie satelitów których ma być kilka tysięcy a właśnie zostało umieszczone kilkaset. Popatrz w niebo na gwiazdy bo za kilka miesięcy już tego widoku nie będzie.

 5. Landrynkie sśiem

  A prywatne to bez sanepidu prezydent chce otworzyć? A rozumiem przecież elita z prywatnych jest lepsza, ich koronawirus nie dotnie.

  • A co ma miasto do prywatnych przedszkoli? Rozumiesz choć szczątkowo co to jest działalność publiczna? Jedyne publiczne co znasz to dom.

  • A w prywatnych na co dzień warunki są o niebo lepsze i na szczęście tu decyduje właściciel. Włodarze Lublina niespecjalnie lubią prywatne żłobki i przedszkola, więc chociaż niech nie przeszkadzają.

 6. Robaku my nie chcemy cię w Lublinie.

 7. Jak by rządziło PEŁO,to hrabonszcz by siedział cicho,albo darł japycza OTWIERAĆ.

 8. Przystań pleść człowieku – Izrael ogłosił przetarg na nadajniki 5G. Łatwo to sprawdzić w sieci.

  Wielu komentujących powinno wrócić do szkoły…

  Brawa dla prezydenta Lubina za odpowiedzialny krok.

 9. Nie ma wątpliwości że polski naród jest tak oglupiony poprzednimi rządami jak i obecnymi! Jak za świeciło się światełko w tunelu za czasów Śp.Andrzeja Leppera to wszyscy wierzyli w media które go ośmieszly i rząd który nas okrada na każdym kroku.Nic się nie zmienia na dobre dla nas i z taką swiadomoscia jaka jest nie zmieni się nic!

 10. Rozumiem, że galerie handlowe również skontroluje każdy SANEPID. Brechta z tego Prezydenta. Prawda jest taka, że coby nie zrobił PiS to z obowiązku trzeba skrytykować i szukać dziury w całym!!!

Z kraju