Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Krupe: Wyjątkowy ślub w malowniczej scenerii ruin zamku

Na terenie ruin zamku w Krupem, odbył się pierwszy ślub poza Urzędem Stanu Cywilnego. Młodej parze, Oli i Piotrowi, towarzyszyła setka gości. Jak zapewniają, atmosfera była niezapomniana.

16 komentarzy

  1. Pani urzędnik moknie, grunt że młodzi pomyśleli o sobie.

  2. po co się żenić?

  3. Piękne malownicze tereny tak to prawda !!! Niech by jeszcze dodali ze chca je zepsuć! Niszcząc otaczającą przyrodę, ludzi postawieniem farmy wiatrowej wlasnie pomiędzy tak historycznym miejscem jak zamek w Krupem a wieżą Ariańską !!!! W odległości od domów mieszkalnych grubo poniżej 1km!!!! To jest warty uwagi temat! Jak sie ludzi traktuje nie licząc sie z nimi i z ich protestami!!!

  4. Gratulujemy zawartej nowej umowy cywilno-prawnej.

  5. Czy to jest aż tak ważne wydarzenie???? Ten portal naprawdę schodzi na psy.

  6. Nie było ofiar w ludziach? Prócz oczywiście pana młodego, który jeszcze nie ma pojęcia, na co się pisze. 😉

  7. W ruinach , to powinno udzielać się rozwodu , a ślub w pięknych pałacach .

  8. Mnie jest tylko przykro że ksiądz-samiczka nie umiała się właściwie na tę okoliczność ubrać. Trochę obciach dawać ślub w dżinsach. Ale poza tym to bardzo fajnie że ludzie wreszcie mogą wybierać i mieć radość ze ślubu a nie tylko dopasowywać się do ogólnie narzuconych norm. Brawo.

  9. Fotomnietek mógłby się poduczyć nieco fachu – foto ślubne to niestety odrobinę większe wymagania niż prozaiczna dokumentacja rozpierduchy drogowej. A tak to „no i ch.j, no i cześć”. 😉 Ale i tak Was lubię.

  10. 1000 slub 1000 artykul 1000 rozwod

Z kraju