Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kręcił „bączki” na trawniku przed blokiem, mieszkańcy wezwali policję. Mężczyzna był kompletnie pijany (zdjęcia)

Kierowca seata wybrał sobie trawnik przed blokiem na to, aby trenować swoje umiejętności. Mieszkańcy widząc co się dzieje, zaalarmowali o wszystkim policję.

26 komentarzy

 1. -to on
  -to nie ja

  już widzę, jak to przechodzi w sądzie i go ukarzą..

 2. Uwierzył, że sąsiadów ma po swojej stronie, a tu udowodnili, że show must go on

  Sąsiad zrobi wszystko łącznie z podkablowaniem żeby coś się działo. A jeszcze jak uda się ukarać przy okazji? Huhuuuuu to dzień już ma taki sąsiad zrobiony ? duma i wożonko
  Bohaterowie na każdym rogu

  • jakby go nie mieli za co karać, to by go nie ukarali. ludzie w blokach są stłoczeni jeden na drugim, to co się dzieje przed blokiem słychać w każdym pomieszczeniu każdego mieszkania. więc trzeba się między ludźmi zachowywać, albo wracać na wieś do rodziców, między świniami spać.

   • Potwierdzam, wiocha w bloku to jak pies spuszczony z łancucha. Imrezy, głosne rozmowy, kompletnie nie liczą się z sąsiadami, moze i rodzice kupili mieszkanie w Lublinie ale Wy zachowujecie sie jak prostaki, a możecie inaczej w koncu szkoły wyzsze chcecie kończyć i po to przyjechaliście i możecie pokazać że macie klasę. Klasa to widzenie dalej niż czubek własnego nosa, uważnośc na innych. Wasza wolnośc w waszym mieszkaniu(imprezy, głośne rozmowy po 22 godz) kończy sie tam gdzie zaczyna się wolność (prawo do odpoczynku_ciszy) waszego sąsiada.

    • Tak zganiajcie teraz, że to człowiek ze wsi się przeprowadził i odstawił taki cyrk. Jestem przekonany, że to jakiś miastowy patol. Wrońska, Majdanek wiadomo jaka to okolica. Sami święci z nieposzlakowaną opinią tam mieszkają.

    • Wolność ponad wszystko a jak nie to wy********* i na marszyk i ćpanko, kto tych wsiórów spłodził?

  • I jeden kretyn i drugi kretyn. Brawo my!

 3. idiota co nie umi pic wodda zeżarła mozg czy juz go dawno nie mial

 4. Te *** w Leonach z czipem za 200zł to tylko tyle potrafią. Bieda.

 5. Krecił bączki tym przednionapędowym gnojo₩ozem…?

 6. pamiętacie te głupie teksty „a gdyby był tor?”

 7. Czyli patol najpierw schlał się, potem wsiadł do samochodu, a następnie tuż pod blokiem zaczał kręcić „bączkI’, zwracając tym samym na siebie uwagę przynajmniej kilkudziesięciu osób. Doprawdy, stężenie głupoty w tym jego popisie przekroczyło wszelką miarę.

 8. Suweren się bawi!

  • Już nudny jesteś z tym LUBIĘ PIS, co komentarz to samo: LUBIĘ PIS, LUBIĘ PIS idź do doopy fanatyku.

 9. To jest osobnik mieszkający w sąsiednim bloku.

 10. Proste: Najwpierw somsad go uraczył berbeluchą, potem podpuścił po pijaku i założyli się żeby dryftował. A na końcu pod***lił go na gliny… i zajął się w spokoju jego babką.

Z kraju

Sport