19 komentarzy

 1. A co o tej godzinie dziecko robiło w parku.

 2. 1 pytanie co nieletnia 15 latka robila o 22 sama w parku ? gdzie rodzice?

 3. Gdzie rodzice tych dzieci? Piętnastu latka o 22 giej w parku?

 4. Nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko o takiej godzinie siedziało w parku i nie ma znaczenia że była wśród znajomych.Swoją drogą to dziękuję też za takiego …. znajomego.Jak widać po tym co zrobił ” dobrze ” się zapowiada.Kolejny przestępca rośnie o ile już nim nie jest,którego będzie trzeba utrzymać jak będzie siedział w więzieniu!

 5. Może mieszka w jednej z kamienic, które otaczają ten „park”? A park to już tylko z przyzwyczajenia, wybrukowany cały plac, 5 drzew na krzyż, monitoring i dobrze oświetlone miejsce. Może lepiej się skupić na 17latku, który zaatakował nożem swoją znajomą…

 6. Pierdolona łachudra takiego uja to tylko za jaja i niech wisi

 7. wszyscy tacy mądrzy, a Wy w jej wieku to pewnie o 20 spac chodziliscie? czemu nie pada pytanie dlaczego nastolatek nosi nóz? czy juz nigdzie nie mozna czuć się bezpiecznie?

  • Nie. Jak ktoś ma 15 lat i siedzi o 22 w parku, to wręcz powinien zostać dźgnięty nożem. Tak zawyrokowała rada plemienna lublin112, amen.

 8. kochane społeczeńswo a może ktoś zapyta o stan dziewczynki?

  • Właśnie! A co się dzieje z młodą dziewczyną (ofiarą)? Miejmy nadzieje że po operacji wszystko w porządku,chodź w psychice zostanie ślad….Ciężko postawić się na jej miejscu i wyobrazić jak się czuła 🙁

 9. Jak widać nikt nie przejmuje się tą dziewczynką, tylko ogólną „sensacją”, ale to już chyba normalne w tych czasach. Pozdrawiam.

  • Pan Cieć - w/m

   AA – nieprawdą jest, że NIKT nie przejmuje się tą dziewczynką…
   JA się tak strasznie przejąłem, że ledwo co zdołałem przełknąć obiad, a żeby móc spać po tej strasznej traumie (modne słowo), na dobranoc ( i za zdrowie „dzieciątka”) walnąłem sobie setę „Soplicy”

 10. to nie jej kolega tylko oprawca. o 22 w parku fakt późno ale za mało danych by osądzać, teraz trochę inne czasy niż kiedyś są i nie koniecznie w złym stylu. niektóre nastolatki nie mają kiedy się spotykać poza weekendami . dziewczynę wypadało by żałować ale sam fakt zastanawia z kim się zadawała. ale powrotu do zdrowia

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!