Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kompletnie pijany profesor jednej z lubelskich uczelni jechał przez miasto. Zatrzymali go przechodnie (foto)

Profesor jednej z największych lubelskich uczelni wyższych został ujęty przez przechodniów, kiedy po pijanemu starał się jechać przez miasto. Znajdował się w takim stanie, że miał problemy z ustaniem na nogach.

61 komentarzy

 1. Grzegorz Brzeczyszczykiewiczowicz

  Pan profesur…Jakie autorytety, takie pozniejsze pokolenia… Dno dna.

  • Ale przynajmniej nie wyzywał policjantów jak niektórzy adwokaci.

  • Drogi asfaltowej nie ukradli

   Po prostu niski jest poziom lubelskich uczelni

   • Ale trzeba przyznac ze profesor jest ogarniety. Gdy wyczul problemy, od razu zazadal karetki. Ma leb na karku. Gdyby mial o promil mniej, to moglby uciec i potem się wszystkiego wyprzeć. A i teraz może się jakos z tego wyplatac.

 2. W każdej grupie społecznej znajdzie się czasami czarna owca… A uogólnienie to dowód na wąskie horyzonty myślowe…!

 3. Nie można uogólniać? Przecież już wiemy, że wszyscy księdza to pedofile, więc o co chodzi?

 4. Do jaszzurki: zdrowa grupa spoleczna eliminuje i pozbywa sie elementów patologicznych. W normalnym kraju, taki jak opisany osobnik natychmiast przestałby byc pedagogiem. U nas zyska szacunek w „grupie spolecznej”.

  • Waran a do jakiej grupy Ty należysz?

  • Grzegorz Brzeczyszczykiewiczowicz

   U nas uczelnia wyda stosowne oswiadczenie. ze 'to przez trudna sytuacje rodzinna’, 'pan profesur mial ciezki dzien ale to mu sie nigdy wczesniej nie zdarzylo’ i generalnie 'to nie jego wina’ i wszystko bedzie w porzadku.

   • Nie ma takiej możliwości. Jeśli zostanie ukarany, a podejrzewam, że tak będzie, nie będzie mógł pracować jako dydaktyk. Moim zdaniem, to jego koniec

  • profesor wyższej uczelni zyska szacunek za jazdę po pijaku? ok, już wiemy, że nie studiowałeś, nawet nie widziałeś budynku uniwersytetu – ale podstawówkę masz ukończoną chociaż?

  • Owszem, identyczne przemyślenia przyszły mi do głowy kiedy ostatnio obejrzałem jakies spotkanie Jerzego Urbana z młodymi ludźmi, którzy bili mu brawa, owacje i śpiewali „sto lat”…. Uderzyło mnie to ilu kretynów jest w społeczeństwie, a najgorsze jest to że jest to młode pokolenie, które dopiero wchodzi w życie, a już jest spaczone i brakuje mu mózgu… Dziękujemy za takie autorytety. Mam nadzieję że dziekan wyeliminuje te „profesure” z szeregów uczelni.

   • To tak jak z tymi,co kołyszą się z rydzem.

   • Po pierwsze nie dziekan, a rektor może wyeliminować. Po drugie bardzo prawdopodobne, że nasz bohater profesor pił z rektorem. Alkohol niby jest dla ludzi, a profesorowie, lekarze, prawnicy i nawet politycy to też niby ludzie…

 5. Patologia na dołach i wyźynach społeczeństwa.
  Pewnie i tytuły przyszły lekką ręką.
  Zamiast świecić przykładem , to będzie tłumaczenie chorobą cywilizacji.
  Ja 20 lat w ustach nie miałem źadnego procenta i inni będą pewnie się naśmiewać ale to jest moje postanowienie i siła charakteru.

  • Widocznie miałeś z tym problem i tylko taka opcja wchodziła w grę. Wypiłbyś jedno piwo i stoczyłbyś się w alkoholizm. Alkohol jest dla ludzi mądrych i odpowiedzialnych.

  • A ja tak raz na tydzień lub dwa, jedno piwko wypiję. Czasami zdarza się impra, na której nawet wypada coś wypić. Ale to tak ze trzy razy do roku. Kurcze normalnie nie mam jak tego charakteru wzmacniać, ani silnej woli, a i postanowienia mam takie ubogie chyba.

 6. Dostał w geatisie 2 flaszka za egzamin to wypił na miejscu i pojechał w miasto. .

 7. jak się pchają do polityki czy na inne stanowiska to tak się dumnie chwalą z której uczelni… a tak dowiemy się od studentów…

 8. Ach, te lewicowe „profesury”….

 9. Zakaz dostanie i dalej będzie jeździć, nic w Polsce się nie zmieni.

 10. Kiedyś to były ELITY, teraz są JELITY… ostatnio też mnie mało jeden Pan PROFESOR nie potrącił manewrując swoim bmw x6 na chodniku… okazało się, że na dodatek pan jest ze służby zdrowia. Kiedyś tytuł profesora nadawany był bardzo pracowitym osobom, które wnosiły coś do nauki. Teraz to jest jazda na gotowych pomysłach w tych stronach, nic się nie rozwija i nie dzieje, po prostu tacy profesorowie poprzez „popychaczy”, wiec taka jakość człowieka.

  • Zgoda, wystarczy popatrzeć na nominacje profesorskie, generalskie i sędziowskie Adriana. Nie liczy się dorobek, doświadczenie tylko stosunek do dojnej zmiany. Ale jak powiedział pewien kulawy karzełek trza wytworzyć nowe jelity…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo