690 680 960

13 komentarzy

 1. a niech sobie wychodzi , dostał by po ryju gazem to moment by mu pałka zmiękła

 2. druga Rosja nam się robi z Polski, coraz więcej będzie takich filmów w internecie

 3. Miałem podobna sytuację jakiś czas temu idiota zajechał mi drogę w nocy wyskoczył z zaciśniętymi pięściami otworzyłem okno gazem pieprzowym w ryj i od razu zmiękł. Spytałem jeszcze czy ma jakiś problem i odjechałem.

 4. Nie usprawiedliwiam, ale jakiś powód musiał być…

 5. Jest inny sposob 🙂 wyprzedzasz hamujesz i robisz niedo****na stluczke 🙂 sprawdzona metoda szczegolnie jak kogos wyprzedzasz a niedo*** w tmatteym czasie przyspiesza

 6. Jak bez powodu zaraz po wyprzedzeniu depniesz w hamulce i dojdzie do stłuczki to będzie i tak twoja wina, wystarczy aby ktoś to widział z innego samochodu, przechodni, pasażer lub właśnie taka kamerka która jest teraz w wielu samochodach. A dodatkowo wyobraź sobie, że jak dostaniesz mocno w tył to nie tylko samochód może się uszkodzić, szkoda zdrowia i życia.

 7. Jak dla mnie kierowcy BMW powinni przechodzić badania psychologiczne. Myslą że jak mają BMW to świat należy do nich i mogą wszystko.

  • @LOLO a może wszyscy kierowcy powinni? dlaczego wybierasz tylko tych co mają BMW? zazdrość?

 8. wszystko wskazuje(fragment nagrania i późniejsza rozmowa na cb), że faktycznie kierowca bmw zachował się jak debil, ale mnie zastanawia jedna rzecz, czy aby na pewno tak sam z siebie nagle wybuchł, czy może coś jeszcze zaszło między nimi? sama zmiana pasa przez właściciela kamerki była dość gwałtowna i przy tym chyba mocno hamował (pisk opon)

 9. Gostek z BMW ma ubezpieczone autko w firmie mieszczącej się w Rydze…..Trudno byłoby się może porozumieć 🙂

 10. BMN *****
  Przy przejeżdżaniu przez Mońki trzeba uważać

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas