Kolejne zderzenie pojazdów w Lublinie. Tym razem na Czechowie (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się wieczorem na Czechowie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Uczestnicy postanowili porozumieć się bez wzywania policji.

30 komentarzy

 1. Wszystkim tym „talentom ” powinni przyznać nagrody pienieżne ,za wyjątkowe zdolnosci zderzenia się na prawie pustych ulicach

 2. znowu bolc

 3. Czemu zamazujecie nazwy firm na samochodach , a błota nie zamazujecie ?

  • Bo to nie leży w ich polityce… Przecież to widać od dawna. Jeszcze napisz coś niepochlebnego o profesjonalizmie tego portalu to zaraz wyskoczy szacowna „redakcja” z napastliwą odpowiedzią

 4. Policja powinna zajac sie nielegalnym przewozem z urzedu. Takie panstwo prawa.

 5. Janusz komentarzy

  Ulice puste a „doświadczony i legalny” przewoźnik zawsze znajdzie powód do stłuczki.

  • Tam jest jeszcze baba. W tym kierunku bym szła. Może zmiana pasa a kobiety nie mają w zwyczaju patrzenia w lusterka boczne.

 6. Bolty powinny mieć L na niebieskim kwadracie.

  • i informacje, ze za kierownicą siedzi niepelnosprawny umyslowo

   • kierownik paleciaka

    idąc Twoim tokiem „rozumowania” to każde pełnoletnie BMW i AUDI też powinno mieć takie oznaczenie. Miałbyś na swoim aucie?..

 7. Hehe a skąd redakcja ma takie wiadomości?

 8. Po cholerę ten artykuł? Rozumiem że mało dzieje się w Lublinie i nie macie o czym pisać. W kolizji Bolt więc pewnie morderca, pijany albo coś innego skoro jak sami napisaliście:
  „Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Uczestnicy postanowili porozumieć się bez wzywania policji. Nie ma utrudnień w ruchu.”?
  Robicie piękną nagonkę na Bolta. Chyba że jest coś o czym czytelnicy nie wiedzą odnośnie tej kolizji? Coś ciekawego? Bo ja widzę kolizję jak większość która nie wpłynęła ani na czyjeś zdrowie, ani na ruch. Ba, nawet na pracę policji nie wpłynęło. Redakcjo, kompromitujecie się szukając sensacji w niczym.

  • Szanowny DdD, zrozumiałbym gdyby każdego dnia pojawiały się materiały o zdarzeniach drogowych z udziałem aut Bolt. Tymczasem jak sprawdziliśmy, od miesiąca nie było żadnego. Przez ten czas opisywanych było kilkadziesiąt innych zdarzeń. Więc jaka nagonka???? Z treści komentarza wynika, że jeżeli dojdzie do zdarzenia z udziałem pojazdu Bot, należy to ukrywać, gdyż to temat tabu. Inaczej od razu nieprzychylny komentarz w kierunku redakcji, z zarzutami o wyimaginowanej nagonce. Naprawdę kompromitacją, to jest wymyślanie tego typu tez.

   • @Redakcjo
    pomyślcie, czy aby na pewno jest Wam potrzebny hejt na Waszym forum, bo niektóre wpisy podchodzą pod pewne paragrafy.

  • stary bolcowiec ddd, poczuł się urażony ogólną opinią na temat szyku, jaki zadają jego koledzy na pustych ulicach miasta. Na chodniku pewnie koledzy, których wezwał na pomoc w negocjacjach. Oni też pewnie nie skumali, że chodnik, może i asfaltowy ulicą jednak nie jest. Ktoś z Policji mógłby przyjrzeć się sprawie poruszania samochodami po chodnikach?

 9. Co to za bur…..k ten DdD bardzo dobrze, że piszą o tych pseudo taxi Bolt tylko coś mało, bo praktycznie każdego dnia jakiś „bolec” ma kolizję.Nastepna święta krowa to Panek to co robią na drogach Lublina to szok.Tylko nie wiem czemu policja nic w tym temacie nierobi wystarczy 5min pojechać za autem tych firm i kierowca na co najmniej 3mie.wyeliminowany.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności