690 680 960

Kolejne zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim. Jedna osoba jest w poważnym stanie

W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejne dane dotyczące sytuacji wywołanej w kraju przez koronawirusa. Wśród nowych zakażeń SARS-CoV-2, siedem odnotowano na terenie woj. lubelskiego.

44 komentarze

 1. No i mamy już dzisiaj w województwie awans na drugie miejsce w kraju. Podziękujcie głownie górnikom ze Śląska oraz tym co powracali z roboty za granicą bo wolą sobie pochorować w Polsce na Lubelszczyźnie

 2. Czyli jak zwykle, jedno wielkie nic – oprócz największego kłamstwa jakim jest ta cała pandemia.

  • Cc, już się za granicami z takich jak Ty śmieją! Że w Polsce ciemnota spisek i kłamstwo wietrzy. Jak można być takim pustym.

   • Popatrz na liczby to może będziesz w stanie zrozumieć że to nie jest normalne. Epidemia na skale światową, według who miało umrzeć 40 milionów ludzi, a zmarło przy ogromnym naciąganiu statystyki około trzystu tysięcy i to nie na wirusa tylko z wirusem. W tym czasie na grypę sezonową zmarło 500 tysięcy. Troszeczkę pomyśl jeśli dasz radę bo widzę że logika bardzo ciebie boli.

    • mario, ile to będzie 8 x 9?

    • 40 milionów a 20,jeszcze wszystko przed nami

     • 40 milionów a 300 tysięcy to w tym tępię umieralności potrzebujemy jakieś 30 lat żeby osiągnąć prognozę who, a miało to nastąpić w pół roku. Masz racje przy tych prognozach i rzeczywistej śmiertelności to faktycznie jeszcze wiele lat przed nami.

  • W odpowiedzi do ‘cc” i jemu podobnych poglądami o epidemiologicznej „ściemie” i oszustwie .
   Myślę że internetowe forum nie jest godnym Ciebie miejscem na negowanie obecności wirusa Covid.
   Szkoda czasu. Najwięcej zrozumienia dla twoich teorii i analiz mieli by chorzy którzy pod respiratorami walczą o każdy oddech i rodziny tych, którzy tą walkę przegrali. Tam możesz się wykazać.
   Dla uspokojenia emocji i zastanowienia posłuchaj muzyki (podobno łagodzi obyczaje) i zastanów się nad tekstami np. takimi:
   – „Wielkie nic tobą wykarmione, Wielkie nic, nawet trochę mniej, Jakby zero uwieńczone wiankiem zer. Wielkie nic w siebie zapatrzone…”
   – „Ale jedno wiem po latach, Prawdę musisz znać i ty: Zawsze warto być człowiekiem, Choć tak łatwo zejść na psy!
   Pozdrawiam

   • Łatwiej jest kogoś oszukać niż udowodnić mu, że został oszukany.

   • Emocje to prezentujesz ty, my tu na rozum bierzemy. Gdzie te respiratory? Szpitale polikwidowane, tak bardzo wszyscy „walczą”.

    • A nie przyszło wam do głowy, że taką a nie inną sytuację mamy przez wprowadzone obostrzenia i przez to, że się do nich stosujemy?
     Gdyby nikt nie interweniował, to byście wrzeszczeli na forach, że chcą nas wybić tym wirusem.

     • Brak ich w innych krajach skończył się tak samo – sezon grypowy się skończył, epidemia się skończyła.

 3. Z włodawskiego miasto,czy powiat?

 4. Na razie nie ma żadnej poprawy . Nie powinny być zatem znoszone ograniczenia . Widzę ciemność , ciemność widzę. W czerwcu liczba zakażonych zacznie gwałtownie rosnąć a w lipcu będziemy mieć podobną sytuację jak we Włoszech . Prawdopodobnie liczba zakażonych w naszym kraju przekroczyła 100 tys osób a w woj lubelskim z pewnością wynosi kilka tysięcy . Latem będzie niewyróbka.

  • A widzisz jakąś zwiększoną liczbę zgonów w związku z tą masakryczną epidemią ? Człowieku popatrz na statystyki ale pewnie to dla ciebie za trudne i tak nie zrozumiesz. Jak tak dalej będzie trwać ta epidemia to branża pogrzebowa będzie musiał zwijać interesy bo obroty spadły o 40 procent.

 5. Ziemia jest płaska, 5G zabija, pandemii nie ma a ja mam źle dobrane leki.

  • Znowu widzę płatny cymbał z kompleksami się pojawił. Dawno cię nie było trollu. Widocznie bardzo cię bolą moje komentarze skoro nim coś napisze już musisz coś durnego naskrobać. Pewnie ciągle piszesz jakieś bzdury tylko meteorytyki i logicznego myślenia brakuje wiec to twoja odpowiedz. Lepiej wracaj do swojego podpisu mały człowieczku bez rozumu chyba że już wstydzisz się tego co piszesz.

   • Chłopie chyba z tobą naprawdę nie jest dobrze skoro sam sobie odpisujesz na komentarze.

    • Trafne spostrzeżenie, brawo! 🙂

    • Jesteś tak *** że brak skali.

     • Chyba ty jesteś ***

      • Już ci napisałem ZOSTAŃ BARANIE W DOMU i włącz telewizor.

      • Przestań podszywać się, płatny cymbale.

       • Nie mam ***** telewizji w domu od 12 lat. Nikt mnie niestety nie opłaca. Pracuje uczciwe jak większość polaków i mam o tyle szczęścia ze branży transportowej (spożywki) kryzys nie dotkną bo była bym zdana na betonowe koło ratunkowe rzucone przez władzę. Idz po pomoc do specjalisty jak wszędzie widzisz opłaconych troli…

 6. Teraz czekamy 2 tygodnie i start od pierwszych mszy bez ograniczeń na wyniki

  • Po prostu znowu pozamykają wszystko,ludzie potracą więcej pracy. I tyle. Ważne że nie trzeba nosić maseczek które szkodzą akurat tylko polskiemu narodowi wybranemu. Cieszmy się 🙂

   • A wybranym narodem nie są tęczowi niemcy? Tak kochający imigrantów, gotowi poświęcić ostatnie pieniądze na zasiłki, ośrodki i kursy nt tolerancji.

 7. Głupi uśmiech na piance piwa

  Oczywiście pseudo pandemia dla mas lemingradu z brakiem samodzielnego myślenia… Ludzie budzimy się!!!

  • Nie budź ich. Ludzie zostańcie w domu w kagańcach to dla normalnych myślących ludzi będzie więcej miejsca. Zostań w domu i włącz telewizor, a my dostarczymy ci wszystko co trzeba. Zostań w domu i nie interesuj się.

   • Dzięki takim myślącym rozsiewającym to cholerstwo dojdzie do kolejnych zakażeń. Kilkuset. Albo więcej. I znowu dojdziemy do punktu wyjścia.
    Co oznacza powrót obostrzeń, kolejne utraty pracy,zapadanie się gospodarki.
    Czytam te twoje wypowiedzi i zastanawiam się komu robisz na złość namawiając do zaniechania środków ostrożności i wyśmiewając ludzi noszących maseczki (w chinach min.dzięki nim opanowali koronawirusa przy kosmicznym zagęszczeniu ludności w porównaniu z polską).
    Jak będą nowe zakażenia ten cyrk się nie skończy.
    A wszystkim myślącym (i tobie) polecam udać się na wolontariat przy opiece nad hospitalizowanymi chorymi-bez maseczek-wszak szkodzą.
    Sama też temu nie dowierzałam dopóki nie zachorował mój kolega (młody,zdrowy chłopak) uszkodzenia płuc jakie zostały mu „po” załatwiły go do końca życia-rozmawiałam z nim przez skype i jestem szczerze przerażona.
    Owszem-80% przejdzie lekko lub bezobjawowo-to nie o to chodzi.
    Nie masz za cholerę pojęcia czy nie jesteś w tych 20% którym choroba upośledzi normalne funkcjonowanie i jest to proces NIEODWRACALNY.

    • Już ci napisałem ZOSTAŃ BARANIE W DOMU i włącz telewizor. Przestań hejtować chyba że na tym polega twoja praca i ci za to płacą. Jeżeli robisz to za darmo to jesteś zagrożeniem dla myślących ludzi i weź sobie słowa do siebie ZOSTAŃ W DOMU.

     • A ja ci bezwartościowy tłumoku mówię. WYJDŹ I PRZYDAJ SIĘ DO CZEGOŚ. Jak na razie z tym „nieistniejącym” syfem walczą inni ludzie-NIE TY. Ty tylko przeszkadzasz i rzucasz kłody pod nogi.
      Wolontariusze i cała przeciążona jak cholera służba zdrowia.
      Łatwo jest siedzieć przed komputerem i ujadać jak kundel z chcicą że nic się nie dzieje, podczas gdy to inni ludzie walczą dzień w dzień żeby waląca się służba zdrowia była jakoś poskładana i ten wirus nie był gwoździem do trumny naszej służby zdrowia. Bo karetki każdy może kiedyś potrzebować, nawet taki bałwan jak ty!

 8. Na jesień będzie kumulacja zachorowań wszyscy zginiemy ludzie wydawajcie pieniądze bo później będzie za późno 😂

 9. co to za pisowska propaganda codzienie jest ponad 400

 10. Tak mi się wydaje,że większość tu wypowiadających się wyładowuje swoje frustracje.
  Koledzy ja też mam kłopoty z erekcją ale się przez to nie wyżywam na innych.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce