Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta z BMW staranowała subaru. Po chwili w rozbite auta wjechała kierująca audi (zdjęcia)

Trzy auta zderzyły się na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Były to jednak dwa oddzielne zdarzenia drogowe. Najpierw BMW uderzyło w subaru, potem audi w BMW.

23 komentarze

 1. Brawka dla pani z audi, bemka dostała z przodu i z tyłu, zanim wyremontują chwila będzie spokoju na drodze.

 2. Niezła kumulacja 😉

 3. Andrzej od in dika

  Noł łumen, noł kraj
  Hahaha

 4. Jaka piękna kumulacja, kolejny burakowóz i do tego ałdica wycofane z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej! Szkoda subaru.

 5. Wpatrzone w telefoniki, porem hamowanie do końca, dzwonu bez skrętu i odzyskania trakcji. Hamulec i czekam, może się uda, a obok pas zieleni. Tylko tego nie uczą na egzaminie na prawo jazdy. Telefony na światłach, w korku 9ras podczas jazdy.. Trzy panie, dwie podobna reakcja i zachowanie.

 6. … do garów !!!

 7. Kolizja i to jest powód do blokowania ruchu?
  Nie da się zjechać nawet i w zatokę?Autobus z niej i tak już nie skorzysta.

 8. Ale ci posiadacze dziadowozów dla centusi spod szyldu toyoty i fiata zazdroszczą tym co mają kasę na BMW.
  Oj zazdrość z różnych forów się wylewa.

  • Lima to nie zazdrość tylko podziw jak ci ludzie w bmw mają w głowie pusto, pycha ich rozsadza bo myslą że jak mają drogi samochód to rozum niepotrzebny

 9. Ale jakże to tak ? Przecież statystyki mówią o kobietach za kierownicą że są ostrożne i mniej skłonne do ryzykownych zachowań za kierownicą …ale te statystyki chyba już nie aktualne

 10. Psychoterapeuta

  WAS,a To co ? Też z fanklubu zrytch beretów Frania ? Też masz obsesję na punkcie Ałdi ? Opowiedz nam swoją historię ….jakaś trauma z dzieciństwa ,zazdrość ….

  • Żadna obsesja, ani trauma. Tylko tak się jakoś składa, że te dwie marki mają dziwną moc przyciągania osobników o specyficznym stanie umysłu. Tyle.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo