Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kłusował w lesie. W mieszkaniu miał dziczyznę

Policjanci z posterunku w Potoku Górnym zatrzymali mężczyznę, który zastawiał wnyki na dziką zwierzynę. Mężczyzna w miejscu zamieszkania posiadał także dziczyznę.

18 komentarzy

 1. Kłusował bo bierze przykład jaki panuje w tym kraju. Ludzi uczciwych to z świeca nie znajdzie .Demokracja daje przyzwolenie .Prawo jest dla prawników a nie dla zwykłych ludzi.Widać w mediach jak kasta broni swoich praw??

 2. Miał dosyć jedzenia żarcia z chemią,którym faszerują nas wielcy tego świata 🙂

  • Sam się faszerujesz, wyhoduj sobie świnkę, zasadzać kartofla i nie czekaj aż Pan ci żreć da

   • nie takie proste za duży wkład trzeba zrobic bo PAN jak to nzawałes życzy sobie lamperie cieplą wode i glazure dla swinek dlatego na wsi praktycznie nikt nie ma dla SIEBIE swinki

    • I dokładie zgadza się, bo świnkę trzeba przebadać, oddać do ubojni, bo jak sam sobie ją oprawisz to już Cię ktoś może podpier… i masz kolejną sprawę do nagłośnienia a zarazem nałożone kary. Gościu swoje lata ma, może faktycznie mu sie nie przelewa, czy to z jego winy czy z winy rzadzących, a żryć coś człowiek musi. Kartofelka zasadź, żeby mieć na całą zimę to też trzeba mieć gdzie sadzić, a potem gdzie go trzymać żeby nie kiełkował.

    • Nawet nie o to chodzi para malutkich świniek (prosiąt) 350 -400 zł 8-12 miesięcy zanim urosną co dzień trzeba mieć czym nakarmić praca +koszt paszy a później .,120 -150 zł od sztuki weźnie fachowiec za robotę i w końcu można cieszyć się dobrym ,smacznym jedzeniem , Na szczęście do tak zwanego nielegalnego uboju ,nikt się na razie nie wtrąca ,( bo jaka to szkoda dla kogokolwiek jeśli to dla siebie i swoje) ale to tylko kwestia czasu.Znam dobrze tą okolice i mogę powiedzieć że tam ludzie raczej nie głodują i mają się nieźle .I tam właśnie jakiś czas temu policja ukarała mandatem właściciela kury ,która wyskoczyła z za ogrodzenia i wpadła po radiowóz

     http://www.bilgorajska.pl/aktualnosc,8906,0,0,0,Radiowoz-przejechal-kure-76-latka-ukarana-mandatem.html

 3. Jakby się nie przyznał,to by mu umorzyli jak szyszkowi.No ale trzeba mieć układy?!

 4. Tyle stare na drogach a oni jednej żałują

 5. Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

  Chłopu 56 wiosen, to zdążył zapamiętać, że za panowania jedynie słusznej partii wszystko było nasze i tak mu już zostało.
  Tak jak niektórym trudno pojąć, że nie milicja, a policja, czy, że nie każdy autobus to PKS, a samochód osobowy to nie to samo co taksówka..

 6. osobiście uważam ze dziczyzna czyli dzikie zwierze więc niczyje i każdy powinien miec prawo do jego zdobycia czy to gołymi rękoma czy tez zagryzie zębami

 7. To pewnie jeden z tych rolników co che gonić myśliwych ze swojego lasu, teraz już wiadomo dlaczego 😉

 8. Jak PiS zdelegalizuje koła łowieckie, a z czasem lobby lewackie z Brukseli wprowadzi zakaz spożywania jakiegokolwiek mięsa to człowiekowi pozostanie tylko kłusowanie.

 9. Matko bosko w mieszkaniu miał dziczyznę. To strasznę

 10. Heee hee. A ja na początku przeczytałem „W mieszkaniu miał dziewczynę.”?

Z kraju