Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca forda, który wjechał do rzeki, był pijany. O mało nie utonął (zdjęcia, wideo)

Po pijanemu wsiadł za kierownicę i ruszył w drogę. Przejeżdżając przez most, stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło do rzeki, a mężczyzna o mało nie utonął.

18 komentarzy

 1. No i szkoda, że nie utonął! Jednego chlejusa za kółkiem mniej!

 2. Wiadomo było źe pijany , lub chory psychicznie , zdrowemu , rzadko zdaźają rzeczy nieprzewidziane.

 3. Trzeźwy straci panowanie, wpadnie do wody, utonie. Chlejus przeżyje, później z naszych podatków go będziemy utrzymywać w kiciu, wyjdzie dostanie dożywotni zakaz, nie przejmie się tym, pojeździ dalej

 4. To kierowca był nieprzytomny, że nie można było zapytać czy sam jechał? Jakby go nie uwięziło, to pewnie oddaliłby się pieszo, modne zachowanie ostatnio. Wtedy możnaby przeszukiwać rzekę, ale i tak udział w akcji zaliczony.

  • Miałbyś pewność, że zapytany osobnik nie łże?

   • Samochód tonie, pytają gościa czy jechał sam, a ten twoim zdaniem będzie łgał, że tak. Pasażerowie niech toną? Gościu, co z tobą nie tak? Półtora promila to może u baby powoduje pomroczność jasną, facet z tym stężeniem zdałby egzamin na prawko.

 5. Po takim zdarzeniu, to tylko znamię wytatuowane a czole ALKOHOLIK !

 6. … pewnie szybko wytrzeźwiał w zimnej wodzie … rozumiem że dostanie fakturę za koszty całej akcji wszystkich zaangażowanych służb !

  • Przedstawiciel "zaangażowanych służb"

   Też liczymy na „drapane” dlatego tak tłumnie uczestniczymy w akcji gdzie wystarczyłby jeden zastęp

 7. Rrr eeedakor Mi MIchnik

  Dobrze, że pijus się zakleszczył, o zaoszczędziło to wielomiesięcznego dochodzenia i namawiania go, żeby łaskawie się przyznał, że to on i tylko o siedział za kółkiem.
  Ale też myslę, że szkoda że nie utonął. Ani policja, ani sąd nie musieliby tak ciężko pracować.

 8. Poza mandatem należałoby dodać fakturę za pokrycie kosztów akcji wszystkich służb oraz zapłata za naprawę bariery ochronnej może nie będzie za co pić…

 9. Trzeba go było zostawić, żeby się utopil. Patologia..

 10. Nasi prawnicy od Szeryfa Zbyszka nie zrobią mu krzywdy, zabiorą mu prawo jazdy co nie będzie przeszkadzało w kolejnych eskapadach. Powinien ponieść koszty akcji ratowniczej i blokady ruchu i koniecznie je wyegzekwować z wykorzystniem komornika, stać go na picie wic powinno być stać na ponoszenie konsekwencji.

  • Raczej to wolne sądy OTUA i niezawiśli sędziowie go łagodnie potraktują, zobaczcie statystyki z wyborów, każdy zakład karny to osobny okręg wyborczy i w każdym takim okręgu zawsze wygrywa partia Rudego.

Z kraju

Sport