Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie, po chwili go obróciło (wideo)

Kilka dni temu na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do groźnej sytuacji drogowej. Kierowca BMW po wjechaniu na skrzyżowanie na czerwonym świetle, stracił panowanie nad pojazdem.

37 komentarzy

 1. Pewnie chciał jak najszybciej zjechać że skrzyżowania i wpadł w poślizg.

  • Tak samo tłumaczą się dziadki, którym wjedzie się na autostradę pod prąd. Najlepiej nie dopuszczać do takich sytuacji i nie wjeżdżać, ani pod prąd, ani na czerwonym.

   • No ale co było dalej ??

    • Dziadek drugi raz tak nie wjechał, bo zabrano mu prawo jazdy. A mistrz kierownicy w BMWu pojechał dalej jak gdyby nigdy nic. I będzie przejeżdżać na czerwonym dalej, bo jeszcze bardziej utwierdził się w przekonaniu, że takie wykroczenia uchodzą bezkarnie.

   • taa, tak jak i każdy pieszy zawsze schodził z przejścia

 2. No jakie pijane jeżdza.

 3. Wczesno-późne czerwone to nie czerwone. Tak samo jak czerwone ze strzałką to nie czerwone, lecz zielone z czerwoną strzałką.

   • A słyszałeś o tym, że przy zielonej strzałce (czyli de facto przy czerwonym świetle na którym mozna przejechać warunkowo) nie można się zatrzymywać, po powoduje się zagrożenie. Kierowca jadący za nami może się zagapić i nie spodziewać takiego manewru. Niech w takich sytuacjach, na wszelki wypadek, zatrzymują się piesi, którzy w tym czasie mają zielone.

    • kiedy żałosny idiota przestanie swoje frustracje samochodowe wylewać na forum ?

     • Wtedy kiedy znikną z dróg idioci w samochodach, a jest tego trochę. A co gorsza jest ich coraz więcej.

      • a mi się marzy żeby z forów internetowych poznikali wszyscy idioci ze swoimi frustracjami i ich przyrost dopiero poraża. Tak tak Franiu, do ciebie mówię

       • A mi sie marzy aby z dróg znikneli frustraci-bandyci drogowi. I niestety pozostanie to w sferze marzeń, chyba zę rządzący sie obudzą i pogonią w koncu solidnymi karami tę hołotę z dróg publicznych. Do ciebię mówię sf

     • Ty za to tak bronisz patologii w samochodach, że gdy kiedyś taki rozjedzie ci matkę czy dziecko, to będzie najszczęśliwszy dzień w twoim życiu.
      A w twoich najstraszniejszych koszmarach dochodzi do tego samego, ale dokonuje tego 12-letni rowerzysta, albo gruby pieszy brudnymi butami, który ma kaptur na głowie, a w dłoni telefon.

      • Od twoje tu pisaniny bezpieczniej na drogach też sie nie zrobi. Jedyny efekt jaki osiągasz to politowanie na twoja frustracje.

      • Fakty są takie, że piesi powinni uważać na samochody i nawet jak mają zielone światło to powinni się rozglądać. A przed czerwonym swiatlem samochody nie powinny sie zatrzymywac, bo ktos z tylu moze wtedy w nich wjechac. Lepiej jechac na czerwonym, a piesi niech czekaja albo niech wcale nie przechodza przez jezdnie. Proste.

   • Takich kwiatków, w rozumieniu przepisów drogowych u najlepszych kierowców Europy jest znacznie więcej – nie mów, że ich nie dostrzegasz.

 4. Lublin- tu już nic nie zaskakuje.

 5. Ale kwas! Siara!

 6. Źle ustawione sygnalizatory, bo na obu kierunkach zielone jednocześnie. Do tego nieosuszona jezdnia na skrzyżowaniu.

 7. Kiedyś dla kierowców, wjechanie na czerwonym to był wstyd. Teraz na wczesnym czerwonym (a wcześniej jeszcze nielegalnie na żółtym, jeżeli mogli się łagodnie zatrzymać) przelatuje kilka samochodów, a tacy kierowcy są z siebie dumni.

 8. Są w Lublinie na kilkunastu czy kilkudziesięciu skrzyżowaniach zamontowane rejestratory wjazdu na czerwonym, ale nie działają. Jakie są powody dawania przyzwolenia na przejazdy na czerwonym, skorą są narzędzia do eliminacji, karania za takie zachowania?

 9. bmw inaczej sie nie da, ten samochód poprostu słabo skreca

 10. Bmw to auto z klasa a plebs zazdroscii i sie tluczr audi

Z kraju