690 680 960

Kierowca BMW groził bronią innemu kierowcy. W domu miał marihuanę (zdjęcia)

Chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w BMW miał broń, kastet i pałkę teleskopową. W mieszkaniu 22-latka mundurowi zabezpieczyli marihuanę. Wkrótce krewki młodzieniec stanie przed sądem.

23 komentarze

 1. Co to niektórym w tych pustych dyniach się lęgnie. Liczył na co?

  • liczył na to że to szalone lata 90te, kiedy to Policja bała się przyjechać i interweniować

  • Ale przynajmniej coś pokazał, coś osiągnął a nagroda wczasy. Nie to co Bimmer siedzi na zmywaku i zarabia na oponki letnie z tesko do swojej bawareczki, powolniak jeden.

 2. Coś dziś wysyp mundrołków z beemwio.

 3. Przecież to hukowiec na gilzy 9 mm PAK
  Milicja tego nie wie?
  A może chcieli pałkę teleskopową zajumać, dla dzielnych kolegów z BOA, bijących nimi kobiety?

  • Przeciętny policjant nie zna się na na broni… jak zobaczy przedmiot który ogólnie kształtem przypomina broń, to ją na ten wszelki wypadek „zabezpiecza” do tzw. ekspertyzy przez mądrzejszego od siebie.
   A może mają takie procedury… kto tam za nimi nadąży… 😆

  • Taka palka z pogrubieniem na końcu i kastet to już broń biała, podlegająca pod ustawę. Broń można przerobić, też trzeba było zabezpieczyć a Ty jesteś kolejnym mundrolkiem matołkiem bez wiedzy.

 4. NIELEGALNA JEST TYLKO MARIHUANA. RESZTA LEGALNE.

  • Ale grożenie przedmiotem przypominającym broń, nie jest legalne. Zrób sobie kiedyś żarcik, i podejdź do uzbrojonego konwojenta z „legalną klamką”.

 5. „zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca pojazdu marki BMW”
  „decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania”

  Z drugiego wynika, że kierujący nie był kierowcą, bo nie miał uprawnień. Nie każdy kto kieruje samochodem jest kierowcą.

  „kierowca – osobę uprawnioną do kierowania pojazdem silnikowym lub motorowerem”

  • I zastraszał bronią ….

  • Franiu widocznie nie dopuszczasz myśli, że w redakcji może pracować osoba, dla której każdy kto siedzi za kierownicą to kierowca.
   Może to ktoś kto dalej jeszcze uważa, że każdy autobus to pekaes, a każde auto osobowe to taksówka… 😆

  • Prędzej osobę idącą chodnikiem, czy jadącą rowerem (a posiadającą PJ) można nazwać kierowcą, niż osobę kierującą samochodem, ale nie posiadającą uprawnień, czyli PJ.

 6. lokalny boss ze chełma buhahahahahaha

 7. „Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że 22-latek kierował BMW pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. ”

  Czyli typowy szeryf drogowy zawsze pierwszy do pouczania innych jak mają jeździć i zawsze skory do wymierzania „społecznej sprawiedliwości” w razie gdyby coś mu się w czyjejś jeździe nie spodobało. Poza tym, 22-latek w (zapewne) dwudziestoletnim BMW, czyli również klasyka gatunku.

 8. sieczka zamiast mozgu jesli wie co to sieczka

 9. Ufff dobrze ze miał w domu trawkę bo za samo grozenie bronią drugiej osobie nic by nie dostal, a za kierownie mimo zakazu kolejny zakaz tylko trochę dłuższy 😀

 10. Chciałbym by moje posty były widoczne

  Dobrze, że go zgarnęli. co to za jakość, sam miał.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas