Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kazał kierowcy Bolta „wyp…ać do swojej wioski”, potem chciał go udusić. 29-latkowi grozi dożywocie

Pasażerowi nie spodobało się, że kierowca Bolta jedzie zgodnie ze wskazaniami nawigacji. Stwierdził, że są szybsze i lepsze drogi. Na koniec trasy zaatakował mężczyznę. Został oskarżony o usiłowanie zabójstwa.

43 komentarze

 1. Na hasło „kibic motoru” mam alergię, choć do prawdziwych kibiców nic nie mam.

  • Kibic Motoru XD, idę ostatnio obok stadionu na Zygmuntowskich, stoi trzech leszczy jednostrzałowców z szalikami motoru i pytają: za jaką drużyną idziesz? To jak im na to że nie jestem częścią od roweru. Nie ogarnęli. Pozdrawiam prawdziwych fanów drużyny. 🙂

  • Ohoho komentujący tu widzę od 3 lat mieszkający w mieście, z butów słoma wystaje i komentują. Przed komputerem taki mądry ? Przyjdź i powiedz to w twarz kibicom Motoru. Proszę bardzo….

 2. Hahhahahaha

 3. Niech zmieni lekarza , bo ten źle jego leczy , potrzebna jest dawka końska psychotropów .

 4. Może jeszcze do kina go weźcie i popcorn mu Kupcie. Kibic moturu

 5. Wolność gospodarcza =niekompetencja i bylejakość

  Ale mamy „wspaniałe” czasy .Można być instruktorem nauki jazdy, mając tylko prawo jazdy ,można być też kierowcą taksówki ,kompletnie nie znającym miasta i jeżdżący tylko na nawigacji …..i pomyśleć że w zamierzchłych czasach były jakieś durne wymagania „znajomości przedmiotu ” naszej działalności ,czyli np.egxamin z topografii miasta jak ktoś chciał świadczyc takie usługi.Efektem tej pozal się Boże wolności gospodarczej jest to że mamy wysyp kompletnie nie kompetentnych „fachowców ” których możemy oglągac np w programach „Usterka ” czy czytać na łamach Lubin 112 o dzwonach kierowców znanej i lubianej firmy świadczącej usługi transportowe ludności ….

  • Wożenie do okola miasta, ceny słupkowe… Stawanie na środku bo tak chce klient i te remonty szrotów pod blokami… Wspaniałe czasy juz dla sałat nie wrócą, ludzie widzą jak nas rzneliscie, zresztą kto był przeciwny nocn liniom mpk bo zabiorą klientów…

  • Pójdę dalej po co egzaminy na prawo jazdy? Niech każdy jeździ samochodem jeżeli tylko ma ochotę. Jak wolność to wolność.

 6. Zemsta mechanika

  To w koncu jest tym kibicem czy nie ? Bo od tego wszystko zależy ? gdybym to ja stanowił prawo w tym kraju taki człowiek pracowałby w kamieniołomach o chlebie i wodzie do końca swojego życia…

  • Norsk Arisk Black Metal

   Jak cwaniakuje po pijaku to jest, jak osrany stoi przed sądem to już nie. Takie to kozaki w większości – założy czapeczkę/bluzę/cokolwiek z herbem klubu, rzuci groźne spojrzenie na ulicy idąc rozbujanym krokiem, zagrożenie stanowi tylko dla telefonów nastolatków albo torebek starszych kobiet. 🙂

 7. Jednak ci kibice żużla to naprawdę niezłe koksowniki hahahaha

  • tyle tych Motorow zuzlowych juz bylo ze on byl kibicem tamtego nie tego co jest teraz bo to chyba inny klub tylko

 8. Kibic motoru tak Żuk jeszcze tej patologi stadion wybuduje

 9. Kierowca taxi bez znajomości topografii miasta. Niezły żart. To w końcu Bolt i uber. Dwie patologie bawiące się w taxi

  • To normalna sytuacja na świecie.
   W mieście z niecałymi 350tys mieszkańców może są ludzie, którzy znają wszystkie ulice, ale w dużych metropoliach tak właśnie się jeździ – po nawigacji.
   Dodatkowo, oprócz tego, że nawigacja ma wszelkie dane o ulicach, to „zna” też aktualną sytuację na tych ulicach – także – oddaj fartucha!

   • Plus ok 100 tys studentów. I ludzi niezameldowanych jak ten napadnięty ?

    • W tych dużych miastach o których wspomniałem, także są studenci i ludzie niezameldowani.

   • a na uj ci ta topografia, cierpy też nie znają Lublina a ci z PKP to już nie wiedzą że w Lublinie jeżdżą.

    • Kierowca rowerowy

     Jak byś pojeździł trochę na taxi to byś zobaczył jak przydatna jest znajomość miasta. Ale nie masz o tym pojęcia a mondrkujesz.

 10. Wstydził bym się przyznać że kibicuje tym patałachom.

  • Proponuje wrocic do1984 roku, i pospacerowac po parku ludowym. Tu byli prawdziwi kibice. Krzysio z Tatar wie. Pozdrawiam prawdziwych kibicow.

Z kraju

Sport