22 komentarze

 1. Skoro kangury biegają, to i antylopy widziane przez Afrykańczyków nie powinny dziwić, a tu wmawiają człowiekowi, że to tylko sarna.

 2. Kangur kangurem ale co p.Lukasz robił do tej godzinie na drodze ? powien jescze spać 🙂 Jak człowiek zmęczony to różne rzeczy widzi?? 🙂 Ciekaw czy kangur tez był zmęczony 🙂

 3. Jak mnie pamiec nie myli ,to nie można ‚napotkać na coś’. Można ‚napotkać coś’. ‚Na coś’ można natrafić.

 4. Powybijać wszystkie kangury na lubelszczyźnie, Uwaga australijski pomór kangurów!

 5. Sarna , kangur , kot , kura , fura … przerzucam się na rower . Strach z domu wychodzić . A swoją drogą mi to wygląda bardziej na jenota lub większego zająca .

 6. Byliśmy tam z dziećmi, zabezpieczenia zwierząt prawie żadne ( gość otwiera klatkę z lwami nie zamykając jej – jestem tego świadkiem ). Zoo fajne, ale powinni je skontrolować pod względem bezpieczeństwa. Idziesz tam na tak zwane własne ryzyko. Sam osobiście zamykałem klatkę ze zwierzętami, gdzie była nie domknięta. ZOO na prawdę fajne ale ostrożnie!!!

  • Ty mądry jesteś pracuje tam i jak byś chciał wiedzieć to nie ładnie kłamać. Weterynarz przyjeżdża co miesiąc. A tobie bohaterze który uratował życie zwiedzającym dziękujemy. Po za tym jak mogłeś zamknąć bramkę skoro znajduje się ona za wyciągiem z tyłu. A i jeszcze Ci powiem że zoo było by zamknięte gdyby nie było bezpieczne.

 7. Szkoda ze ten biały lew im nie uciekł
  Byłoby strasznie a nie śmiesznie 😉

 8. Właściciel zoo w Wojciechowie powinien odpowiedzieć za nieupilnowanie zwierzęcia i narażanie go na niewyobrażalny stres i być może na śmierć na drodze.

  • Wiesz tylko to nie jego wina bo to wina dzieci które rzucały w niego kamieniami. Kangur był trzymany w dobrych i przepisowych warunkach.
   Jak w innym zoo uciekał lwy i niedźwiedzie to nic nie mówiłeś. Więc się nie wymądrzaj tylko najpierw się czegoś dowiedz a potem kogoś obrażaj bo tak naprawdę to sam nic nie osiągnąłeś i żerujesz na obrażanie innych.

  • A ty powinieneś się dowiedzieć jaka jest sytuacja, bo kangur został obrzucany kamieniami przez dzieci. Miał tam dobre warunki i wraz z samicą mieszkał w przepisowych i dobrych warunkach.

   • To gdzie byłeś pracowniku jak dzieci rzucały kamieniami? Od rzucania brama się otworzyła? Zoo się zachciało, najpierw trzeba stworzyć warunki i zainwestować . Nie słyszałam , żeby z zoo uciekły lwy i niedźwiedzie więc nic nie mówiłam, jak się o czymś takim dowiem, to się ustosunkuję.

 9. Kiedyś dwa razy uciekły im bawoły.

  • Nie no najlepiej tak dodać jakiś mit przy okazji.
   To ja też mogę sobie powiedzieć że coś uciekło nie ważne że pewnie klamie ale ważne że poluje zoo i właściciela bo teraz trzeba się na nim mścić. Pomyślcie jak ten człowiek się czuje.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew