690 680 960

Jeździł BMW po obwodnicy i próbował zatrzymywać samochody, przy pomocy sygnałów pojazdu uprzywilejowanego

Lubartowscy policjanci zatrzymali mężczyznę kierującego BMW, który na obwodnicy Lubartowa próbował zatrzymywać samochody, przy pomocy sygnałów pojazdu uprzywilejowanego. Jak się okazało 31-latek był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

26 komentarzy

 1. Nie wierzę. To chyba jakiś żart

 2. Studętkom jezdem to se wiem, że...

  Ze wszystkim się zgadzam, ale poproszę o informację z jakiej „kasty”, (albo może nawet i Palestry), pochodzi ten pijany „nieposiadacz” prawa jazdy – wtedy będę kalkulować czy w ogóle mu coś grozi.

 3. Więcej za niebieską lampkę niż za jazdę po pijaku i bez uprawnień.cuda panie

 4. 4 miejscowe jełopy

 5. Nie wierzę jak można być takim kretynem…

 6. Burakowóz,co tu więcej wymagać od kierowcy.
  Może to bimmer pojechał swoim bawarskim szrotem na gościnne występy???

 7. hehe widziałem akcje zatrzymania , nie żle poszedł za krawężnik. 1 to nawet uciekał. zapomnieli dodać ze auto przegladu nie mialo.

 8. 3 lata za koguty na dachu i w zderzakach …. śmiech na sali …. w Nmc by posiedział w h…I grzywnę ze 200 tys euro tylko u nas można tak pajacować

 9. coraz częściej ludziom odwala pod deklem 😀

 10. Drogowe moczymordy tak się rozbestwiły, że nie tylko jeżdżą na bani nic sobie nie robiąc z prawa i zagrożenia, jakie stwarzają, ale zaczynają – jak kilkuletnie dzieci – bawić się w policję i „dyscyplinować” innych na drodze.

  To jest właśnie obraz państwa ulepionego z g*wna, dykty i tektury, które nie umie i nie chcę z nimi zrobić porządku.

  • Nooo. Za rządów PO było fajnie . Można było kupić motorower które ściągnął jakiś cwaniak z Chin , mając uklady w rządzie bo było przyzwolenie na jazdę tylko z dowodem osobistym .

   • Nie wiem, jaki to ma związek z tym, o czym napisałem, ale OK, cel osiągnąłeś – pokazałeś, że błyskotliwością nie grzeszysz.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas