Jest już ulotka w języku polskim szczepionki przeciwko COVID-19

Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Grzegorz Cessak przekazał, że została opublikowana ulotka w języku polskim, w której znajdziemy ważne informacje dotyczące szczepionki przeciwko COVID-19.

30 komentarzy

 1. OK…nic strasznego…po prostu trzeba się zaszczepić i tyle…lepiej żeby pobolało miejsce wkłucia przez parę dni, niż chorować i i nie mieć siły wstać przez tydzień z łóżka…a potem mieć powikłania po covidowe…

  • jak ja się cieszę że są tacy „odważni” przyjąć nieprzebadany preparat po przeczytaniu ulotki…
   papier wszystko przyjmie…
   głupcy też…

  • Brawo za postawę. Tylko nie wystrasz się jak otrzymasz przed szczepieniem dokument do podpisania, że zrzekasz się wszelkich roszczeń po wystąpieniu NOP…

 2. Serdecznie dziękuję za informacje – ze szczepieniem poczekam, aż przeżyją je ci co są uprawnieni do otrzymania tego w pierwszej kolejności. 😆

 3. Mieczysław Krab operator działa Krab

  To nie szczepionka. Szczepionka ma ścisłą definicję w polskim prawie. Ale zostawmy to. Czy jest to ulotka dla „wyszczepianego” czy wersja dla lekarza? W Anglii uczciwie opublikowali obie wersje. Różnią się mocno.

 4. Jak kaczkę zaszczepicie jako pierwszego, terłeckiego, morałeckiego, dudusia (razem z rodzinom), broszkę, łojca wszechmogącego radiodzyka, miszcza od respiratojuruff, pana zero oraz resztę oszustuf i przeżyją z trzymiesiące, jestem pierwszy pod punktem szczepień!
  Warunek, zrobią to publicznie, a ochotnicy wbijom szczykawkę.

  • Jak twój ochotnik wbije ,,szczykawkę” to nikt nie ma prawa wyjść cały. Strzykawkę można wbijać, ale tylko przy lewatywie.

 5. Każdy większy problem w Polsce sprawia, że prawie 40 mln. Polaków staje się specjalistami w danej dziedzinie bez wcześniejszych studiów w tym kierunku. Tak było z katastrofą w Smoleńsku i tak jest ze szczepieniami przeciw covid.
  Byłoby to nawet zabawne, gdyby nie było niemądre.

  • Masz racje patolu wiec sprawdź ile szczepionek w Polsce zostało przebadanych na zawartość przez ostatnie 20 lat. Czy to co na ulotce jest w opakowaniu. na Może zrozumiesz i przestaniesz bredzić. Jak można być takim bezmyślnym człowiekiem żeby dawać sobie wstrzykiwać coś czego nikt nie sprawdza a ci co produkują nie odpowiadają za skutki uboczne. Zechcesz łaskawie poszukać informacji czy dalej będziesz bredził. Nakieruje cię. Szczepionka nie jest lekiem wiec nie podlega badaniom przez żaden organ Polski. Jak dalej jeszcze się zastanawiasz nad tym czy masz troszeczkę rozumu w głowie czy sieczkę bez wiedzy to sprawdź ile badań przez ostatnie 10 lat na akademii medycznej w Lublinie było przeprowadzonych nie sponsorowanych przez przemysł farmaceutyczny. Jak to sprawdzisz to może coś do ciebie dotrze.

   • Mario znajomy lekarz ci to powiedział, czy sąsiadka sąsiadki?;) A może to spisek odgórny, który tak promujesz?

    • Kiedyś mario napisał, że jego partner życiowy ma coś wspólnego z medycyną.
     Nie wiem czy wykształcenie czy przebyte choroby ale coś w tym temacie.

    • Sprawdz czy to co napisałem jest prawdą albo kłamstwem i się wypowiadaj. Jak uważasz że nie mam racji dlatego że nie mam to gratuluje umysłu.

    • „Po podaniu szczepionki zaleca się ścisłą obserwację pacjenta przez co najmniej 15 minut”… aaahahahaah bo tyle trwały adania nad skutkami ubocznymi… a potem wynocha do domu i „zdarzenai współistniejące”…. aaaaaaaaaahahhahahah.
     Naprawdę nic martwi was entuzjastów tej „szczepionki” w tej ulotce…?

   • Wszystkich co mają odmienne zdanie raczysz wyzywać,więc zapytam pierwszy i ostatni raz,z czym masz głąbie problem? Zrozum tylko,że słowem kluczowym jest „ostatni” Nie sił się więc na kolejną głupkowatą wypowiedź.

    • Dalej owco maszeruj na rzeź. Mogą mieć odmienne zdanie do momentu w którym narzucają mi swoje. Jak ktoś nie ma mózgu i nie rozumie co się dzieje i nie zastanawia go czemu premier i minister zdrowia zachowują się jak przedstawiciele medyczni firmy robiącej szczepionki to znaczy że jest głupkiem. Wydali nasze pieniądze bez pytania na preparat za który nawet producent nie odpowiada. Ogarnij się bo bredzisz że brak argumentów to twoją durnotę i ciemnotę.

  • Smoleńsk to Ty zostaw w spokoju! Jeden taki ekspert i jego koledzy już dziesięć lat niezłą kasę na tym zbija. Nie wspominając o takim niewysokim z Żoliborza co za króla Polski się uważa.

 6. Skromna ta ulotka. Taka, aby nie zniechęcić 🙂 Mi tam bez różnicy, poświęcę się dla innych. Jak szczepionka jest bezpieczna to nic w moim życiu się nie zmieni. Jak jest wadliwa i się przekręcę to przynajmniej nie będę musiał żyć w pisowskiej wersji Korei Północnej. Sytuacja win-win. Wesołych Świąt 🙂

 7. A da się nią podetrzeć?

 8. A z tymi szczepionkami to już im się poprzewracało… Bo przecież C2H5OH jest szczepionką na każdą chorobę znaną od lat, bezpieczną , przebadaną na wszelkie sposoby i ogólnie dostępną , chłodzenie co prawda jest wskazane ale nie konieczne no i w wielu smakach jest dostępna a co najważniejsze ma wspaniale rozwiniętą sieć dystrybucji. Aplikacja jest banalnie prosta a w ostateczności można nawet samemu sobie polać chociaż badania jednoznacznie wskazują że ma wtedy zmniejsziną skuteczność. I też są skutki uboczne takie jak np. ból głowy albo obrzęki czy zasinienia zwłaszcza podana w dawkach interwencyjnych…

 9. ten co już przechorował ale i tak zamierza się zaszczepić

  A pewnie nie szczepcie się ,bo przecież to was może zabić ,szybciej niż sam covid …a jak zachorujecie ,to na pewno przechorujecie „bezobjawowo ” jak ten malolat z reklamy .Na miejscu rządzacych rozegrał bym to inaczej ,bo jak coś jest za darmo ,to się tego nie docenia …a wiec powinni zrobić tak :oglość że jest szczepionka i jak ktoś chętny to mozna się zaszczepić za darmo ale tylko przez trzy miesiace …pózniej zapisy pełna odpłatność powiedzmy 500zł i oczekiwanie w kolejce przez pół roku …gwarantuję ze wieksza polowa z tych co się wahają ,pierwsza poleciała by się zaszczepić ,a reszta widzac ile osób się szczepi i ze trzeba czekać ,też dlugo by nie myślała …

  • Gościu jak można zaufać firmie która zapłaciła już tyle kar m.in. za eksperymenty na dzieciach po których część z nich umarła? Ty rzeczywiście czerpiesz wiedzę z reklam. Współczuję.

 10. Mądrze gada ,mario na minIstra zdrowia !!!! on wyprowadzi nas z pandemii !!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8065zł -0.72%
  • GBP 5.2513zł -0.41%
  • EUR 4.5552zł -0.16%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja