Wtorek, 20 lutego 202420/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jedni chcą miejski sad, inni hodowlę kóz, a kolejni radar na piratów drogowych. Są już znane wszystkie projekty BO

Pocztówki, zakup pojazdów i blokad dla Straży Miejskiej, ogrody deszczowe, tężnia solankowa, utworzenie miejskiej hodowli kóz, sad miejski z pasieką – to tylko niektóre z zaproponowanych przez mieszkańców pomysłów w ramach budżetu obywatelskiego. Teraz urzędnicy zajmą się weryfikacją projektów.

19 komentarzy

 1. Na Sławinie same wybiegi dla psów.

 2. Kozy hodować 🙂

  • Babunia (podobnież, kochana)

   Tak, kozy. Z uwagi na sporą ilość studiujących u nas innowierców z Afryki,
   którzy podobnież chętniej zadają się z kozami niż z za drogimi dla nich agentkami towarzyskimi 😆

   • Takie przelotne związki z rogacizną to nie jest przypadkiem znęcanie sìę nad zwierzętami? Niech się wypowie jakiś ekolog 😉

 3. Tylko buraki w lublinie uprawiać.

 4. Kozy chcą ci co mają gumofilce , nawet nie czytałem która to dzielnica , gdy tak będą remontować drogi i chodniki to w Lublinie wszystcy będą chodzić w gumofilcach .

 5. Kto w Głusku wymyślił przeniesienie kładki na czerniejówce? 300 lat stoi mostek a tu nagle jakiś idiota wymyśla przeniesienie po to aby zarobić na działce.

 6. Wygra projekt, by kupić strażnikom miejskim auta i blokady. I może zwiększyć liczbę etatów… He, he…

  • Osobiscie jestem ZA, ale żeby marnować na to kasę z budżetu to już NIE. Problem z chodnikową samochodozą się zwiększa, moze wystarczy pogonić do roboty SM i Policję. Wg mnie to czas na poprawę infrastruktury rowerowej bo miasto ten temat traktuje stale po macoszemu.

 7. I to jest nieszczęcie demokracji że głupki mogą zdecydować o wydaniu pienięszy.

 8. Skoro wszyscy chcą jakiejś budowy to łysy dzieciorób z kolegami wybuduje im nowe bloki i nowe drogi dojazdowe. No i gut! Wszyscy zadowoleni! To sie nazywa miasto inspiracji! ***** PO

 9. Zdumiewające, że najczęściej wpierw wymienione są: chodniki, drogi rowerowe, czy poprawa PdP, a dodatkowe miejsca postojowe oraz parkingi w dalszej kolejności.
  Może nie jest tak najgorzej z ludźmi w mieście. Interesuje ich coś więcej niż tylko miejsca dla 15-letniego gruza.

 10. Nie no masz rację Franiu …..15 letnie gruzy powinny być od razu złomowane ,a na parkingach powinny stać plastikowe funkiel nówki ….za darmo bym tego nowego badziewia nie chciał …..wolę 25 letnie Aldi a4 ,nie rdzewieje i się nie psuje

Z kraju

Polityka i społeczeństwo