Inspekcja Pracy kontroluje PZL Świdnik. To efekt zabrania pracownikom krzeseł

Inspektorzy pracy sprawdzają warunki, w jakich pracują zatrudnieni w świdnickich zakładach PZL. Przede wszystkim chodzi o konieczność wykonywania obowiązków służbowych na kolanach.

27 komentarzy

 1. Pracodawcy w lubelskim dalej tkwią mentalnie w latach 1995-2005…
  Niektórzy się dziwią, że nie mogą znaleźć pracowników a nie pomyślą, że opinie o oferowanych przez nich warunkach i ATMOSFERZE PRACY krążą w internecie

  • 100% racji.

  • Mam nadzieję, ze nasze dzieci nie będą musiały doświadczać tego co my jako wchodzący w dorosłe życie młodzi ludzie, doświadczaliśmy w tych latach. Bezrobocie i ciągle słuchanie formułki „Jak się nie podoba to na twoje miejsce jest wielu chętnych”. Oby te czasy nigdy nie wróciły.

 2. pracować milczeć i nie narzekać u mnie zabraniam rozmawiać o pieniądzach za pracę

 3. Jak dobrze że już tam nie pracuje. Miałem dosyć tego klęczenia przy stole i leżenia pod przyrządem. I wieczny brak narzędzi.

 4. Przede wszystkim chodzi o konieczność wykonywania obowiązków służbowych na kolanach… na kolanach pracuje np brukarz, który ma ochraniacze na kolanach. Niektórzy nie mogą wytrzymać klęczenia na mszy, a tu niby praca na kolanach na posadzce? poczekajmy na więcej informacji, aby mieć wiarygodny stan/wiedzę opisanej sytuacji.

 5. Obuz pracy zrobią zaraz na tym zakladzie… I to najgorsze jest w tym wszystkim to, że to Polak, Polakowi robi a pierd… kluchojad się śmieje… Jak mi to znajomy powiedział to nowmalnie ręce opadły… Zabrali krzesła ludziom bo w tedy zamiast siedzieć i rozmawiać będą ciągle robić. Ale oni siedzieli ibrozmawiali a plan był wykonany nawet w 120 % i to nie jest jakiś wał tylko najprawdziwsza prawda…

  • oby w tym roku ten sympatyczny grubasek w czerwonym kubraczku podarował ci słownik ortograficzny

 6. Szkoda i dziwi mnie, że kontrola objęła tylko zagadnienia opublikowane w artykule

  • Czytaj ze zrozumieniem. Kontrola objęła w szczególności zagadnienia z doniesień prasowych. To nie oznacza, że tylko te.

 7. Kochani wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,jeden głupiutki przykład w NIKOLSIE w Trawnikach kobiety muszą prosić o klucz do toalety

  • A w nikolsie się coś zmieniło czy dalej trzeba zapier… wszystskim i maszynom które tego tempa nie wytrzymują, a tylko jedna osoba premie 100 zł dostaje?

 8. Najlepsze z tego jest to że pracownicy nie poszli o pomoc do związków zawodowych tylko do prasy.

  • Taka nowa rola związków zawodowych, najczęściej z uwagi na powiązania oraz „opieki” ze strony zarządu firm są one „zbrojnym ramieniem” do rozbijania różnego rodzaju akcji niezadowolenia załogi, w dzisiejszych czasach są to raczej związki zawodowe zarządu a nie pracowników liniowych.

  • Dyrdymałko Eustachy

   A mnie dziwi, że tej klęczącej pozycji nie wykorzystali do modlitw o zmianę tej durnoty – przecież to katolicy.
   Nie powinni się do nikogo innego skarżyć tylko do samego Szefa Najwyższego, albo chociaż do jakiegoś arcy proboszcza (co najmniej).

 9. Chcą upokorzyć pracowników.Niedługo przed prezesikami czapki będą zdejmować.

 10. Czy osoba która wpuściła zdjęcie do sieci została już zwolniona?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk