Groźny wypadek koło Bychawy. Sześć osób jest rannych, w tym dzieci (zdjęcia, wideo)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga z Bychawy do Piotrkowa. Na miejscu pracują policjanci. Wyznaczone zostały objazdy.

26 komentarzy

 1. Szkoda samochodów.

 2. Kiedy obowiązkowe prawo jazdy do kierowania samochodami?

 3. pewno 80 letni dziadzio miał refleks szachisty , oby to było zakończenie kariery za kierownicą

 4. Staremu dziadowi zabrać dożywotnio prawo jazdy, albo skierować na badania.

  • obyś był w tym wieku, głupolku januszowy

   • Zapamiętaj sobie jedno podgrzybku – są ludzie i ludziska. Tak jak nie każdy młody jest w stanie zrobić prawo jazdy, tak nie każdy stary powinien dalej jeździć. Ten ewidentnie nie powinien. I powiem Ci jeszcze jedno, co powtarzam od dawien dawna – za każdą kolizję zakończoną zabraniem poszkodowanych karetkę każdy, absolutnie każdy człowiek niezależnie od wieku powinien mieć cofnięte uprawnienia na 3 miesiące. Tylko to pobudzi wyobraźnię nad tym jak kruche jest ludzkie życie, jeżeli kwestia posiadania uprawnień lub ich braku również jest mocno chwiejną sprawą.

    • ? dla Ciebie 😉

    • Naprawdę wierzysz, że to by coś zmieniło? Osoby mające sumienie i tak pewnie nieprędko wsiadłyby za kółko, a cfaniaczkom do jeżdżenia prawo jazdy niepotrzebne…

     • Wystarczy, że w ten sposób uratowałoby się jedno życie albo zdrowie i uważam to za sukces. A tych którzy jeżdżą bez papierów na przymusowe prace społeczne. Nie grzywna, która się wykupują od wstydu, tylko obowiązkowe prace w kamizelce odblaskowej.

 5. Krótkowidz po 60.tce za kółkiem… na 100%.

  Czyta bez okularów, zarys stodoły widzi (parkuje w bramie z zapasem metr z każdej strony), krowę (łaciatą) zobaczy ale ciemnego auta na tle asfaltu już nie…

  Z doświadczenia wiem, że większość „dziadków” rozbija się tłumacząc: „nie zauważyłem”.

  Ktoś jeszcze za kompleksowym badaniom kierowców co 10 lat, a po 50-tce co 5 lat?…

 6. ale zerdzewieluchy się porozbijały…

 7. Dziadek nieźle popłynie finansowo,kancelaria odszkodowawcza już zaciera łapki.

 8. Niech to będzie przestrogą dla każdego kto skręca koła przed manewrem skretu w lewo. Moze gdyby koła miała wyprostowane to nie wbiłaby się w samochód jadący z naprzeciwka

 9. Poważny wypadek, a mogła być tylko kolizja. Dziadek głównym winowajcą, ale nie jedynym. Podstawowy i bardzo częsty błąd kierowców to skręcone w lewo koła przy oczekiwaniu na możliwość zjechania ze skrzyżowania. Koła powinny być przez cały czas oczekiwania ustawione zgodnie z kierunkiem dotychczasowego poruszania się, dopiero ruszając należy skręcać w lewo. To w znacznym stopniu chroni nas przed wepchnięciem na „czołówkę”, bo samochód zostanie przepchnięty do przodu na swoim pasie, a nie wskoczy wprost pod jadących z naprzeciwka. Gdyby pani z renówki tak uczyniła, to fiat pewnie przejechałby bezkolizyjnie obok tej bagażnikowej stłuczki.

 10. Ale passata szkoda

  • Zaraz szkoda… On jeszcze nie zakończył kariery, co to dla niego te parę rysek, zaraz go odkupi jakiś Mirek handlarz przedsiębiorca i za miesiąc-dwa będzie bezwypadkowy!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!