690 680 960

Groźne zdarzenie drogowe w Lublinie. Audi uderzyło w barierki (zdjęcia)

W czwartek rano na al. Kompozytorów Polskich doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca audi zjechał z drogi i uderzył w metalowe barierki na pasie zieleni.

24 komentarze

 1. nech szybciej zapitala

 2. Abs niesprawny i nadmierna predkosc

 3. Super systemy bezpieczeństwa hamujące za kierowcę. Auta z tymi systemami tak zwanymi inteligentnymi będą z czasem coraz starsze i takie historie będą coraz częstsze. Pomijam potrzebę specjalistycznego sprzętu do kalibrowania tego typu układów i kosztów zakupu na który większość warsztatów nie może sobie pozwolić ze względu na cenę i stopę zwrotu wydatku.

  • Słonko komuś za mocno dziś przygrzało, zrób sobie zimny kompresik na zmęczoną główkę.
   Ponad 50 metrów śladów hamowania… ile musiał jechać (przecież dodatkowo spowolniły go barierki)? 120? 130?

   • nie wiem czy nie szybciej – to S5 na Niemcu na poligonowej widziałem jak jechał chyba z 200km/h skończyć tak musiał dobrze że nikomu nic nie zrobił baran jeden !

 4. Tym kałdi to wczoraj cisną w centrum miasta, coś z wydechem miał nie halo bo strasznie głośno burczał. kierowca gaz do dechy i hamulec.

 5. awaria pojazdu…chyba mózgu

 6. Szkoda, że kierowca cały bo by miał nauczkę, żeby nie klikać lajków w trakcie jazdy.

  A w bajki o awarii auta to chyba nawet on sam by nie uwierzył.

 7. awaria pojazdu – co za głupie tłumaczenie, gdy na jezdni równiutki ślad kilkudziesięciometrowy po hamowaniu… nie ściągnęło go w żadną stronę.
  czyli co, samochód uległ awarii i sam się rozpędził, a później dało się normalnie zahamować? i wszystko dziwnym trafem we w miarę nowym aucie, w rejonie przejścia dla pieszych? nikt w ten thriller nie uwierzy…

 8. Faktycznie we wtorek na pełnej pi…e po trzeciego Maja gonił. A wydech custom’owo spartolony, bo nie przyjemny dźwięk wydawał .
  A że to jakiś gimbaz to żeby pseudo sportowy styl jazdy poczuć to pewnie trakcję wyłączył i dla tego taka droga hamowania na zblokowanych kołach. Policja powinna dać to srałdi do ekspertyzy . Co by było gdyby ktoś na przejściu był…

 9. Miszczowi prostej pojawił sie łuk drogowy i kisiel w majtkach … Nie prosciej bylo po bożemu do 50 km/h.

 10. awarie głowy miał a nie nowego S5 – łysy kierowca to w głowie nie wiele ma bo nawet włosy nie chciały rosnąć 😉
  Powinien od ruchu drogowego dostać nagrodę głupca miesiąca sierpnia !

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas