Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Groził kobiecie nożem i próbował wyrwać torebkę. Policjanci poszukują sprawcy usiłowania rozboju

Trwają poszukiwania sprawcy usiłowania rozboju, który na jednej z ulic Lublina zastraszając kobietę nożem próbował wyrwać jej torebkę. Pokrzywdzoną zapamiętała wizerunek mężczyzny i na tej podstawie sporządzono portret pamięciowy.

Do napadu doszło 3 maja przy ulicy Kalinowszczyzna w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że młody mężczyzna zaatakował idącą kobietę, a następnie grożąc jej nożem, usiłował wyrwać torebkę. Kobiecie udało się spłoszyć napastnika.

Z relacji poszkodowanej, która zapamiętała wizerunek sprawcy wynika, że był to mężczyzna w wieku 20-30 lat, wzrostu około 170-175 centymetrów, szczupłej budowy ciała, o jasnej cerze i ciemnych brwiach. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemne dresowe spodnie, czarną bluzę z kapturem, materiałową czapkę koloru czarnego oraz maseczkę zakrywającą usta i nos.

Policjanci na podstawie opisu pokrzywdzonej sporządzili portret pamięciowy podejrzanego. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

(fot. Policja Lubelska)

20 komentarzy

  1. 3 maja to prawie wczoraj . Nie napisano w którym roku .

Z kraju