Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ford uderzył w drzewo. Z auta wyrwany został silnik (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w piątkowym wypadku, jaki miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 812 Biała Podlaska-Wisznice. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.

27 komentarzy

 1. Widać że to drzewo przyciąga samochody…

 2. Drzewa do lasu.
  To nie jest pierwszą ofiarą tego drzewa.

  • Ty być kitajca i nie umieć sklecić prawidłowo zdania?

  • do lasu to tacy kierowcy

  • Dokładnie, to drzewo nie pierwszy raz jest ofiarą tych co nie potrafią opanować galopującego samochodu. Kto wogóle takie dzikie samochody dopuszcza do ruchu? Ilu jeszcze kierowcom muszą wyrwać się spod kontroli żeby ktoś się tym zajął?

 3. No i git!!!!

 4. Ktoś nie lubi drzew….

  • Od „zawsze” uważałem, że jeśli chodzi o awaryjne zatrzymanie zbyt swawolnych przedmiotów (wraz zawartością) wyglądem przypominających samochody, niem nic lepszego jak podręczne środki walki w postaci solidnego drzewa, czy słupa (czasami może być jakiś przepust drogowy, na zasadzie: „Z braku laku to i smoła dobra”.

 5. drzewo jak widać świetnie sprawdza się jako lokalna stacja demontażu złomów oraz wyklucza z ruchu kierowców przekraczających prędkość. Brawo drzewo, potrzebujemy takich więcej.

 6. Drzewo kombatant jak widać.

  • Nie te ludzkie zwłoki na krzyżu wcześniej wisiały pod lusterkiem w samochodzie, który miał to spotkanie trzeciego stopnia i wkleiły sie w to biedne drzewo.

 7. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Ja tam nie moge se wyjść ze zdziwienia, że do tej pory nikt tu nie napisał, że pan co to stracił panowanie, zasłabł, był wcześniej „zasłabnięty”, czy że każdemu sie może przytrafić.
  A nawet o stanie stabilnym tego biduli nikt nie wspomniał.
  Normalny brak empatii czy co…

 8. Jak widać, to drzewo ma cudowną moc przyciągania. Facet śmiało może mówić że dostał drugie życie.

 9. Aj ci kierowcy fordów szkoda gadać.

 10. Szkoda ze cytryn i gumiak fordow nie robio. Już na złom.