Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ford dachował po zderzeniu z lexusem. Czteroosobowa rodzina w szpitalu (zdjęcia)

Po tym jak kierowca lexusa wjechał w tył poruszającego się przed nim forda, pojazd dachował w rowie. Na miejscu pracują policjanci. Wprowadzono ruch wahadłowy.

21 komentarzy

 1. Kierowca lexusa podobno jehchał 170 km/h

  • W terenie zabudowanym? Pogratulowałbym idiocie, ale nie ma czego, tam nawet ciężko jest wyjechać na DK19, zjechać z lewej w prawo czy na odwrót wcale nie łatwiej, prawie cały czas jest ruch. Czekajmy na tą ekspresówkę, ta droga to postrach tak jak kiedyś DK17 była.

  • Patrząc na szkody Lexa to pewnie 250km/h!

  • I ma tylko trochę uszkodzony prawy przód. Przy niby 170 na godzinę. Trzeba się dobrze zastanowić, jak się coś pisze

   • Weź pod uwagę, że obaj jechali w tym samym kierunku. Siła uderzenia będzie taka jakby uderzył w nieruchomy obiekt przy prędkości mniejszej o prędkość forda.

 2. Cała sytuacja miała miejsce przed moim domem.Pan z lexusa oczywiście samochodem służbowym prosto z warszawki. Słabe. Szkoda dzieciaków i ich rodziców-krzyk był przerażający. Oby szybko doszli do siebie.

 3. Czy kierowca lexusa stracił już prawo jazdy?

 4. Słyszałem ze 270

 5. Była straż pożarna z Niedrzwicy , coś pomogła ? Czy tylko potrafi zdejmować koty z drzewa ? !

  • Pisanie w taki sposób o OSP jest bardzo niesmaczne i niegrzeczne. Ci Panowie to ochotnicy,którzy z własnej woli czuwają nad nami dzień i noc. Czasem naprawdę lepiej nic niei pisać. W straży pewnie są wolne miejsca więc naprawdę każdy może wstąpić i wykazać się.

 6. Jakis bogaty skur….. Narobił krzywdy ludziom i dzieciom śmieć.

 7. @Oli
  Potrafimy dużo więcej. Karma wraca. Teraz się z nas śmiej, a jak ci będziemy potrzebni to się możesz nie doczekać.

 8. ADHD za kierownicą nie potrafi normalnie jechać tylko takich trzęsie bo musi być pierwszy , pokazać się , że niby lepszy jest.

 9. **** z Lexusa zabrać prawo jazdy, to się przestanie bawić telefonem

 10. DonPablo . Ja się z was nie śmieje , myślę że coś potraficie , ale nie jestem ekspertem , żeby osądzać . Chodzi mi o to , ze w danej chwili nie zajmowaliscie się jakimś kotem i mogliście ruszyć na pomoc . Następnym razem podejmując taką głupią interwencje bierzcie pod uwagę , że w tym samym czasie może ktoś potrzebować pomocy .