Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Fatalny stan ogumienia w naczepie ciężarówki (zdjęcia)

Uszkodzona i nadmiernie zużyta opona była powodem wycofania z ruchu kolejnej naczepy. Konsekwencje, również finansowe, grożą teraz przewoźnikowi i zarządzającemu transportem w przedsiębiorstwie.

16 komentarzy

 1. Lubelak w Lubartowie

  „Kierowca zamówił na punt kontrolny mobilny serwis wulkanizacyjny”. A gdzie ten „punt” kontrolny jest? Kierowca powinien zamówić też instrybutor na ten punt!

 2. Ale co ciekawe !!!!! zamowił serwis przyjechali wymienili i po sprawie ostatnio widzialem jak krokodyl za kierownicą w czasie jazdy przez tel rozmawiał ale jemu wolno bo to przecie krokodyl ale tak naprawde żenada sami łamią przepisy i zasdy

  • albo z przepalonymi zarowkami jezdza sami

  • Jakby zrobił to przed kontrolą, to by było po sprawie. Gdyby nie kontrola, to dalej by z taką oponą jeździł. Czego Wy ludzie nie rozumiecie? Łamanie prawa przez służby to inny temat. Nie ma tak, że jak oni mogą to ja też. Ani Ty, ani Oni ani nikt inny tak nie może.

 3. Przegięcie na całej linii przewoźnika. Wiem że trudne czasy ale są pewne granice…Co do ITD…Jak trafi się okazja to udostepnie zdjęcia jacy panowie inspektorzy są kryształowi i czekający na beatyfikacje. Nie jest to uodsobniony” incydent” .

 4. A diagnosta oczywiście odpowiedzialności nie poniesie za dopuszczenie tegoż złomu do ruchu? Takie uszkodzenie opony nie powstało przecież w ostatnim czasie…

  • A nie przyszło do głowy, że na okoliczność spotkania z diagnostą pojazd mógł być wyposażony w dyżurny komplet nowych opon?

 5. ot, pospolity zabijacz drogowy !!!!

 6. Mobilny „punt” jeździ pewnie fiatem punto.

 7. czy ten organ podlega pod małego bezpieczniaka ? Ooś za bardzo przykrywa don orleone ten dryblas

 8. Jeżdżą takie dziad transy za 2 zł z kilometra lub mniej a na opony nie ma i psują rynek transportowy szkoda słów

 9. Nie było się do czego przyczepić więc przyczepili się do jednej opony , robiąc z tego filmową dramaturgię , takie to La Coste

 10. Co za ściema ?
  Kierowca miał ledwie 10 ton. Ziemi..
  A w opisie 20t?
  Żadny mobilny serwis nie przyjechał?
  Kierowca odjechał i za 10 km wymienił oponę na bazie?
  Po co opisujecie takie bzdury???
  Liceje można stracić za to że auto wyjechało na drogę ??

  • Szanowny Panie, zanim zacznie się Pan wyśmiewać zalecamy nieco logiki w myśleniu. Nie byliśmy na miejscu, jest to informacja przekazana przez inspektorów WITD. To nie my ważymy pojazdy i nie my sprawdzamy stan ogumienia.

   Szkoda, że nie był Pan tak dobrze zorientowany przed wyjazdem tej ciężarówki w trasę ;), można było wymienić oponę i nie narażać się na karę ze strony WITD. Zdjęcia świadczą tylko o podejściu firmy do bezpieczeństwa na drodze. Lepiej zacząć od siebie, a potem oceniać innych.
   Pozdrawiamy!

   • Kochana Redakcyo
    Polecam słownik T9 dla waszych redaktorów, bo ten artykuł jest kolejnym z tzw „czeskimi” błędami.
    Mam nie tylko ja ale pewnie i kilka osób problem z prawidłowym czytaniem artykułu.
    Publikacja jest on-line więc Zecer i jego błąd składania druku odpada.
    Pozdrawiam

    P.S.
    Błąd zamierzony jakbyście chcieli się ponabijać. 😀

Z kraju