Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dziki stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia żołnierzy. Będzie odstrzał tych zwierząt

Na ogrodzony teren jednostki wojskowej dostały się dziki. Teren ten tak im się spodobał, że obecność zwierząt zaczęła stanowić problem. Armia obawia się o życie i zdrowie swoich pracowników.

44 komentarze

 1. Kinga do boju,ratuj dzikie swinie.

 2. my zieloni i my naturalysci my ekoterrorysci mowimy tym działaniom stanowcze nie! biedne dziki! niech sie mnoża!!i mnoża! i mnoza! wilki łosie sarny niedzwiedzie na wszystko zakaz strzelania a jesli juz to my zieloni wskazemy co i dlaczego

 3. Niewielka jednostka wojskowa w lesie opanowana przez kilka stad dzików (lochy z małymi). To ewidentny wynik dokarmiania resztkami jedzenia. Gdzie byli i co robili wartownicy?. Z tymi zwierzętami poradziliby sobie nawet średniowieczni osacznicy królewscy ze swymi dzidami, a nie może specnaz Macierewicza ze swymi bojowymi dzidami ppanz. Jedyna rada to należy wpuścić na teren jednostki gajowego i on raz dwa zrobi porządek.

  • za moich lat ( 82-83 ) jakby zobaczono dziki na terenie jednostki a chlopaki mieli by ze soba bron, zostaly by po nich strzepy, albo nic…. szkoda mi tej jednostki…

  • Tobie się wydaje, że każdy może sobie strzelać do dowolnych zwierząt, bo co? Bo jest żołnierzem i ma broń? Boli cię jak myślisz, ale nie boli jak piszesz, czy jak to działa?

 4. Bać się trzeba tylko wypaczonych pomysłów naszych włodarzy. To te idiotyzmy trzeba by było odstrzelić w pierwszej kolejności.

 5. Na co komu wogóle potrzebne dziki w Polsce?

 6. Co to za żołnierze jak się dzików boją? I tacy wojacy mają bronić naszego kraju? WSTYD i ŚMIECH ..:) Jak tak dalej pójdzie to niedługo przed myszami i szczurami będą uciekać.

  • Następny odważny. Ty pewnie też masz w domu nóż czy siekierkę. Jak ci przeszkadza pies sąsiada czy sam sasiad to też sam sobie radzisz nożem? Tak trudno ci wymyślić, że żołnierze nie mogą strzelać do wsztstkiego co się rusza?

 7. dziwić się, że tak sobie upodobały to miejsce jak wszędzie indziej do nich strzelają 🙁

 8. Kłusowników wszystkich wyłapali to i dziki się panoszą.

 9. Walić słuszna racja tym bardziej że jest walka z ASF

 10. „Na ogrodzony teren jednostki wojskowej dostały się dziki” – ktoś powinien i to z hukiem polecieć ze stołka. Jak na ogrodzony teren mogą dostać się dziki? Podkop zrobiły czy przeleciały?

  • Nie dość, ze siłą wdarły się na „ogrodzony” teren jednostki wojskowej, to jeszcze dzielnych wojaków nastraszyły. Strach się bać co było, jakby to były wyszkolone jednostki wojskowe jakiegoś najeźdźcy.

   • Ojciec dyrektor Maślak .

    i rozprzestrzenić ASF poprzez walących i innych uczestników na wszystkie jednostki Polski .

  • Ponoć są zrzucane ze śmigłowców, ale czasem zawisają na drzewach ^^

  • lublin112.pl/zarazone-asf-dziki-spadaja-nieba-majace-byc-dowodem-zdjecie-budzi-powazne-watpliwosci/

Z kraju