690 680 960

Dziesiątki tysięcy osób na Feliniadzie. Akcent i Sławomir przyciągnęli tłumy

Około 30 tys. osób bawiło się na Feliniadzie w Lublinie. Koncerty gwiazd muzyki disco polo sprawiły, że fani przyjeżdżali z całego województwa.

26 komentarzy

 1. Radia taxi nie przyjmowały zgłoszeń po imprezie. Jeżeli już to godzinę czekania na felin. Jak będą strajkować to trzeba im przypomnieć tę noc. Ludzie zapłacili by każde pieniądze za taksi. Nikt się nie bił i nie awanturował. Powinno stać kilkadziesiąt taksówek na końcowym na felinie, przecież to czysty pieniądz, kurs o 2 w nocy z podwójną taryfą. Z samego felina by wyjeżdżali pół godziny a kasa leci.
  Autobusy były tak przepełnione, że dziewczyny mdlały.

  • pisipotojednozlo

   to życzę Tobie żebyś już nigdy nie zamówił taksówki… własna dwójka jest najtańsza… zapraszam do spróbowania tego miodu jakim jest taxi… lojalni klienci co przypominają sobie o taksówce w takie dni oraz w sylwestra. odrazu zazdrość, że to żniwa i że takie to kokosy się zarabia… najmniej szanowany zawód XXIw.

   • …oj najmniej szanowany to chyba „cieć” 🙂

   • No to doj…. teraz…. Może kokosów nie ma ale jeśli można zarobić yo dlaczego sobie to taksówkarze olewają?

   • Za co mają ich szanować, to jest prywata xD ,a 2 kwestia są bardziej szkodliwe zawody , a ze względu na kesz idzie się na taxe

   • Oszustow i naciagaczy sie nie szanuje. Proste. Chcesz szacunku-zostan strazakiem. Chamstwo taksowkarzy widac na drodze. Taksowkarz to zawod dla ludzi bez pomyslu na zycie,tak jak kierowca zawodowy. Nic nie umiesz-siadasz za kolko.

    • bez pomysłu na życie? chyba Cie się coś po mieszało, myślisz że kierowca zawodowy ma tak kolorowo? to tak nie działa że siadasz za kółkiem i po prostu sobie jedziesz. A osobą bez pomysłu to może jesteś Ty siedzą z nosem w komputerze i gardząc czyjąś pracą pisząc komentarze na necie

     • Oj no widzial i jezdzil chlopak jako kierowca w Euro Truck Simulator 2 to wie ze „sobie wsiadasz i jedziesz” 😀

  • „nikt się nie bił i nie awanturowal” byłbym innego zdania, przyszedłem pod koniec koncertu defisa i byłem świadkiem ustawki dziewczyn grupa około 30 osób ochrona kilka razy interweniowala, użyła gazu bo nie dali rady wszystkich wyrzucić(trwalo to okolo 20 minut) … dziewczyny w większości nastolatki, potem wtrąciła się grupa 5 kobiet po 30stce… widowisko przednie, po koncertów spotkalem ochroniarza interweniującego w tamtej bójce to powiedział, że poza kilkoma incydentami było spokojnie, szukałem miejsca parkingowego z 10 minut, troche dalej na osiedlówce znalazłem… wyjazd okolo godziny

  • Może setkidzisiaj milionów.

 2. Jan nierzetelny

  zabrakło tylko rosiewicza

 3. Z fotek wynika że bohema bardzo przeżywa występ gęby pootwierane pięści zaciśnięte .Brakuje jeszcze występu Sióstr Godlewskich ??Nic nie mam do disco polo , bo lubię teź .

 4. Wszystko super tylko osiedle pozastawiane samochodami, na chodnikach, na trawnikach, gdzie się dało…

 5. Syf i bałagan jaki zobaczyłem rano po tym pseudo kulturalnym wydarzeniu powala na kolana. Trzoda i bydło! I pseudo kierowcy ze wsi którzy nie potrafią parkować. Pozdrawiam:)

  • Z tym że ktoś będąc na koncercie w tłumie, nawet nie miał gdzie wyrzucić tej puszki czy kubeczka, po pierwsze ogromny tłum, po drugie brak koszów na śmieci

 6. Osiem złotych browar w puszce, sześć 0,4 l w kubku. Trochę przegięli.

  • ” Osiem złotych browar w puszce, sześć 0,4 l w kubku. Trochę przegięli.”

   Zarabiają na alkoholikach..
   A Ty byś chciał nachlać się za 2 zeta.. ??
   To trza było se kupić przed, fajansiarzu!

 7. mieszkaniec felina

  Ekstra super . I szukaj na swoim osiedlu przez godzine miejsca markingowego jakby hrabiostwo nie mogło zaparkowac pod galerią .

 8. Połowa komentarzy o taksówkach.. A o samym koncercie co napiszecie? Fajnie było? Zenek się spodobał? A Sławomir? Przeszedł mu foch, nie spóźnił się?

  • Sławocoś nie śpiewał w ogóle, to był playback…
   Oczywiście się spóźnił… I była to żenada…
   Dj grający na przerwie przed nim prawie najlepiej.
   Zenek spoko, Karol też dobrze bawił publikę.
   Nie rozumiem fenomenu „Zakopane”…

   • Wcale się nie spóźnił jak to twierdzisz. Skąd masz informację iż miał się spóźnić? To, że zagrał Dj przed nim to tylko wyłącznie dlatego aby umilić przerwę techniczną między koncertami. Zastanów się przed napisaniem głupot albo popracuj przy organizacji koncertów to się dowiesz coś więcej aby potem móc napisać więcej ciekawych głupot.

 9. Cebulowa potańcówka dla polakóF cebulakóF

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…