690 680 960

Duża akcja żandarmerii wymierzona w handlarzy narkotyków. Zatrzymano 15 osób, wśród nich są żołnierze

Piętnaście osób, w tym kilku żołnierzy, zatrzymanych zostało podczas akcji, która została przeprowadzona m.in. w Dęblinie i w okolicach. Żandarmeria Wojskowa zabezpieczyła również środki odurzające.

21 komentarzy

 1. Posypią się kary w zawieszeniu. Przestępcy zapapamiętają karę na dobre kilka dni.

 2. Bardzo mnie ciekawi dlaczego podczas tej ‚dużej’ akcji żandarmerii zabezpieczono ŁĄCZNIE tylko 150 gramów narkotyków. Przecież to jakaś kpina i totalny detal. Dlaczego społeczeństwo ma płacić za takie akcje? Byle duet kryminalnych ma takie wyniki w ciągu tygodnia, a żandarmeria chwali sie że kilkudziesięciu żandarmów zatrzymało 15 osób które miały łącznie 150 gram. Po 10 gramów na głowę. Ja bym się wstydził publikować takie informacje na miejscu żandarmerii. Porażka. PS. Miałem do czynienia z żandarmerią 6 lat wstecz w podobnej sprawie też w dęblinie. Za palenie trawki z kolegą pilotem ja jako cywil zostałem wywieziony do lublina do aresztu po czym dnia następnego konwojem do prokuratury garnizonowej w warszawie. Adwokat doradził mi nie kombinować bo to państwo w państwie i poddać się dobrowolnie karze. Na wyrok czekałem 5 lat. Faktycznie sukces. 5 lat przyklepywać coś do czego się przyznałem, wyjaśniłem okoliczności a prok zatwierdził wszystko proponując wyrok. Dla mnie panowie żandarmowie to banda pachołów co myślą że są bóg wie kim. Większa wartość przedstawia psia kupa niż ta cała żandarmeria. Nie pozdrawiam, życzę żandarmom rychłej krzywdy. 🙂

  • O tym samym pomyślałem. 150gram na 15 osób. ile kosztuje gram na rynku 40-80 złotych? ile paliwo i roboczogodziny funkcjonariuszy? Oby Ci zatrzymani okazali się zalążkiem potężnej grupy przestępczej:) a nie ogniska koronawirusa.

  • Jeżeli żyjesz zasadą „jest ryzyķo to jest zabawa” to miałeś przewlekłà rozrywkę. Bardzo dobrze.

 3. Aresztowani to żołnierze Antoniego Macierewicza, mieli od środka osłabiać armię polską.

 4. Wznosząca fala narkomanii w Polsce wywołana jest przez lewackie środowiska promujące nieszkodliwość tzw „narkotyków miękkich” czyli trawki narkotycznej i dopalaczy. Otumaniona tą lewacką propagandą młodzież coraz częściej sięga po śmiertelnie niebezpieczną trawką a następnie żądna dalszych doświadczeń podąża dalej w bagno narkomani. Ta droga zawsze kończy się ze skłutymi żyłami w rynsztoku żebraniem o koleją porcję narkotyku. Tylko zaostrzenie prawa do dożywocia za handel i produkcje narkotyków i 25 lat za posiadanie najmniejszej ilości narkotyku może uratować Polskę przed bagnem narkomanii.

  • kolejna nawiedzona walcząca z lewacką ekstremą. Proponuję kontakt z lekarzem

  • No brawo brawo masz dzieci ze jestes pewna ze one nie biora

  • kierownik paleciaka

   no to co nam powiesz o alkoholu, papierosach i opiatach stosowanych w medycynie? Za to też 25 lat odsiadki? A o marihuanie medycznej słyszała? Polskę może jedynie uratować edukowanie takich jak Ty. Chociaż sądząc po Twojej „wypowiedzi” to raczej tylko wizyta u ortopedy Ci zostaje, bo psychiatrze to szkoda zawracać głowę – już za późno.

 5. Ale Akcja

  koszty przerosly cel

 6. A podatnicy zaplaca

 7. hryzantemy zlociste

 8. moze to cwiczenia byly

 9. Chłop małorolny, co nie znaczy, że głupi...

  Rzeczywiśie wielki sukces – 150 gramów na 10 zatrzymanych (po 10 gramów na leb ćpuna).
  To taki sam „cha” jak litr wódy na 4 „herbatników”spod wiejskiego sklepu.
  Brawo ! 😆 😆 😆

 10. Pierwszy lepszy małolat z Tatar na więcej w kieszeni przy sobie buchacha.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…