Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dramatyczna akcja ratunkowa. Małe dziecko wpadło do studni, strażak ochotnik uratował mu życie (zdjęcia)

Widząc znajdujące się w studni dziecko, które ostatkiem sił trzyma się kawałka deski, strażak ochotnik nie zastanawiał się ani chwili. Dzięki jego postawie, 3-latka udało się uratować w ostatniej chwili.

28 komentarzy

 1. Dlaczego ludzie dzieci nie pilnują!

  • druh osp pow. lubelski

   Ale Ty jesteś idiotą , w tym materiale głównym wątkiem jest bohaterska postawa członka osp i jego druhów z jednostki a Ty tu wyjeżdżasz z farmazonem , że ludzie dzieci nie pilnują , to jest chwila nieuwagi a może matka sraczki dostała i popędziła co sił na klopa , wziąłeś(wzięłaś) taką hipotezę pod uwagę?
   BRAWO DLA DRUHA MATEUSZA I JEGO KOLEGÓW Z ZASTĘPU OSP ANNOPOL …….

   • Gdzie ta bohaterska postawa? Przecież nie wskoczył do studni, nie naraził własnego życia tylko został obwiązany liną i opuszczony. Nagle się okaże, że w Polsce to sami bohaterzy i święci. Opiekunowie dziecka powinni dostać ostro po 4 literach za narażenie dziecka na utratę zdrowia i życia (przynajmniej 2 lata na 4 i z 5 tysi na OSP).

    • Ted Ris, wyrazy współczucia dla Ciebie. Więcej nie ma sensu mówić…

    • Ted Ris Ty w ogóle widziałeś studnie na oczy albo zagladales do niej? Wyobrażasz sobie wskoczyć do studni z paru metrów na dziecko??!! Ludzie ruszcie w końcu tymi dyniami bo potraficie tylko krytykować!

 2. Szacun!!!!

 3. Brawo Pawlak! Komendant OSP! Wierzę, że zrobiłby to samo co podwładny!

 4. No i takie zachowania się chwali. Brawo że na tym podłym świecie są jeszcze bohaterowie.

 5. Bohaterstwo nie jedno ma imię, ogromny szacun!

 6. Brawo dla strażaka!!!!
  Ale fakt jest taki że pilnuje się takie dzieciaki.
  Jak oka w głowie.
  Sraczka, sraczką dziecko do domu i wal ile chcesz.

 7. Brawo Człowieku!! Postawa godna najwyższego uznania!!

 8. Moim zdaniem to powinni bardziej wyposarzac osp. To osp większości akcji dojerzdza pierwsze i ten ochotnik ryzykowal swoje życie a tak że dziecka czy te 10 tys złotych czy troszkę więcej jest cenniejsze od życia ludzkiego dziecka i ochotnika??

 9. Mariusz Tatary 2

  Kiedyś mój szwagier parkował swoje aŁdi w poprzek chodnika (jak ten samolot) bo nie było gdzie parkować, ale któregoś razu konfidentka na wózku inwalidzkim zadzwoniła na Straż Miejską i blokadę Szwagrowi założyli. Ciekawe co te głupki ze Straży Miejskiej zrobiliby w takiej sytuacji.

Z kraju