Dramat zwierząt w gospodarstwie. Cztery zwierzęta już nie żyły, jedno trzeba było uśpić (zdjęcia)

Cztery zwierzęta już nie żyły, jedno trzeba było uśpić, a trzy sztuki bydła zostały odebrane jednemu z mieszkańców miejscowości Krzywe nieopodal Krasnego. To efekt kontroli policji, Powiatowego Lekarza Weterynarii w Lubartowie oraz przedstawicieli organizacji zajmującej się obroną praw zwierząt.

20 komentarzy

 1. Czemu tak się stało ? przecież są dopłaty do zwierząt , właściciel ładnych kilka tysięcy dostawał na nie . Przecież można je było sprzedać , oddać

 2. I co kolejny biedny staruszek z trocinami zamiast mózgu czy poprostu prehistoryczny ….dolony jaskiniowiec pozbawiony jakichkolwiek ludzkich odruchów?

  • w polsce jest wiele takich miejsc , u na s na wsi jest taki pietrek ma ze 200 sztuk bydła , a tez nie dba o zwierzęta , padle sztuki rozkolczykowuje i wywozi do dołu na polu , nie jest stary tylko durny , psy tez nie mają budy tykko pod scianą żyją ,

   • A Ty kolego w czym jesteś lepszy? Skoro wiesz i nic z tym nie robisz? Napisz nazwę wsi, to sama zgłoszę, albo zadzwoń i zgłoś do powiatowego Inspektoratu weterynarii. Jeżeli tego nie robisz, to niczym się od niego nie roznisz, tak jak cała wieś, w której mieszkasz. Jak mozesz spokojnie spać, jak mozesz patrzeć w lustro.

 3. Tak zmarnować jedzenie…

 4. Jak to zagłodził,jak dookoła pełno siana ? Coś tu nie gra

 5. Bo sa rolnicy i bandyci dla kasy .ja mam.u siebie ponad 30sztuk.bydla i mimo to przyjolem.kolejne 15 odebrane takiemu durniowi .ich stan.jest obecnie duzo lepszy niz byl.w chwili przyjazdu bo kilka zdejmowalem.ladowaczem bo same by nie zeszly ale zyja i.maja sie coraz lepiej .a dodam.ze sad przyznal mi ich prawo wlasnoscina wniosek.policj i organizacj .jak.sie chce to mozna zywic dbac a nie mordowac

  • Już nie bądź taki dobroczynny,bo z tego co się orientuję gmina płaci za każdą przyjęta sztukę ponad 2tys.takze opłaciło Ci się z nawiązką.

 6. a gdzie był sołtys? chyba funkcja to jest społeczna ale i zobowiązuje! to co sołtys nie wie co się na wiosce dzieje? czemu nie interweniował zawczasu? co nie wiedział, że może gospodarz siana nie ma? wstyd dla sąsiadów i sołtysa!

 7. Zwierzeta nie wygladaja na wychudzone, widocznie jest siano, więc czy na pewno padły z głodu?

  • Zwierzęta z głodu nie zdechły,lecz z tego co widać na zdjęciach raczej najadły się oprysków bo widoczne są karnistry

 8. Pewnie polak-katolik

 9. Max, już Cię lubię. Kiero, popełniły samobójstwo na pewno. Nie przyszło Ci do głowy, że najpierw dali im siano, a później robili zdjęcia, a nie odwrotnie? Każdy, kto tak traktuje zwierzęta jest zerem i na pewno nie jest człowiekiem.

 10. Czy te bydlaki (czyli właściciele zwierząt) kompletnie nie mają sumienia?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku