Nasz czytelnik stracił sprzęt HI-Fi. Kto widział te rzeczy?

Apelujemy o pomoc do osób, które mogą mieć informacje na temat skradzionego sprzętu HI-Fi. Do kradzieży doszło 8 marca tego roku.

Nasz czytelnik poszukuje skradzionych przedmiotów chodzących w skład sytemu HI-Fi. Sprzęt został utracony 8 marca tego roku. Jeżeli ktoś natknie się na prezentowane poniżej rzeczy prosimy o informację lub powiadomienie policji.

W skład skradzionego sprzętu wchodzi:
– odtwarzacz CAMBRIDGE CXU typ OPC1079715 nr seryjny 050414
– gramofon TRANS ROTOR ROSSINI WHITE nr fabryczny 0915-99
– wzmacniacz ACCUPHASE E-260, nr L2Y197
– przedwzmacniacz Heed Questar MC 233010133

Jeżeli ktoś widział taki sprzęt lub był mu proponowany do sprzedaży, prosimy o kontakt z policją lub naszą redakcją.

sp4

sp3

sp2

2017-03-13 17:33:56
(fot. nadesłane fot. poglądowe)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. o kurcze, to jest warte chyba z 50 tys zł

 2. Trzeba było ubezpieczyć.

  • ..czyli wina właściciela sprzętu…? Tak może rozumować jedynie osobnik należący do bandycko-złodziejskiej części społeczeństwa…! i jeszcze to go bawi… Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem było by ucinać ręce złodziejom to by się jeden z drugim zastanowił zanim by wyciągnęli łapy po nieswoje..! Winny jest też ten kto kupuje używany towar bez wiedzy skąd pochodzi….

  • Przestań bredzić. Po pierwsze, gdzie jest napisane, że nie ubezpieczył. Po drugie, ubezpieczalnia oddaje w najlepszym wypadku 50% (jeśli taką opcję wykupiłeś bo najczęściej jest to 25% wartości ubezpieczenia). Po trzecie głąbie, nawet ci nie przyszło do głowy ile pracy trzeba wykonać po takim włamaniu. Trzeba wszystko wyrzucić lub uprać bo nie wiadomo co taki cwel robił w twoim domu. Może pociągnął z gwinta ze wszystkich rozpoczętych butelek koniaku czy whisky, a może wyszczał się w pościel dla jaj. Może podrapał sobie jajka szczoteczką do zębów a na golarkę napluł. Miał czas bo w takich przypadkach zawsze jest „nikt nic nie słyszał i nie widział”.

 3. Identyczne widzialem na wystawie w Media Markt, czyz by buchneli?

 4. MODNY_MENEL_AOS

  Może robił sąsiadowi z dołu dyskoteki w bloku, to sprzęt wylądował na śmietnisku. Nienawidzę typów co kupuję takie rzeczy do bloków, a nie umieją słuchać muzyki w słuchawkach. Melomani za dychę, na dobry sprzęt stać, ale na słuchawki i własną chatę tam gdzie innymi nie będą przeszkadzać to już nie. To tak jak w autobusach brajany i dżesiki puszczają swoje umc-umc-umc na cały regulator. A tak na poważnie, masz dobry sprzęt to ubezpiecz i tyle, a później nie będzie poszukiwana-poszukiwany, może gdzieś w lombardzie się znajdzie, od tego jest policja, a nie na własną rękę, chyba, że jest nagroda, brajanek nie znajdzie kupca, to może za znaleźne odda sprzęt. W ogóle bez sensu takie rzeczy dajecie, rozumiem zaginął samochód, bo środek transportu, nawet rower, ale nie jakiś sprzęt grający za pierdylion. Niedługo będzie dawać newsy, że pani Kasi z piwnicy zniknęła stara pralka Frania, sokowirówka i 10 słoików przetworów, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

  • Przed skomentowanie dobrze było było gdyby szanowny Czytelnik sprawdził ile taki sprzęt kosztuje…więcej niż niejeden samochód. Po drugie prosimy nam pozwolić decydować, co będzie na stronie, a co nie. Jeżeli ktoś zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawców lub miejsca gdzie znajdują się te przedmioty, to chętnie pomagamy, ponieważ nie znosimy złodziejstwa.
   Pozdrawiamy.

   • „Przed skomentowanie dobrze było było gdyby…” – oto ile warta jest wasza „ekipa redakcyjna” i jej wiedza nt. dziennikarstwa i języka ojczystego. Każdy Czytelnik wie o czym piszę.

  • Idź do internetu poszukaj definicji co to jest empatia, albo załóż swoją stronę i umieszczaj na niej co tylko chcesz. Takich jak ty co urządzają komuś życie w tym kraju za dużo. Kiedyś jak ci coś ukradną nie proś nikogo o pomoc. Obiecujesz?

 5. Maxymilian von Shvindelcant

  Umc-yk z gramofonu analogowego?
  Modny, chyba troszkę Cię poniosło 😉

 6. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

  I bardzo dobrze, szukać złodzieja, znaleźć i powaga uciąć rękę jak było dawno dawno temu, to już nie ukradnie, bo nie będzie miał czym. OK. kradzież z włamaniem grozi tyle i tyle a zamykają na góra pare lat, ten wie że ma się zachowywać dobrze to wyjdzie szybciej a potem może jakąś małolata się porwie. Grypsery już nie ma, więc więzienie też nic nie nauczy. Ktoś się dorabia a przyjdzie taki i weźmie jak swoje. Niby ubezpieczyć w sumie można, ale moje to moje i wara. Uciąć bym łapę dla przykładu, i reszta by się zastanowił.

 7. Obstawiam że złodzieje dobrze znali i wiedzieli że właściciel ma tak drogi sprzęt. I przyszli właśnie po niego. Rzadko się zdarza że weszli na farta i zgarnęli audiofilski sprzęt z najwyższej półki. Niech właściciel szuka wśród znajomych. Na pewno na aukcjach nie wystawią. Trzymam kciuki oby się znalazł.

  • Może się po prostu na „fejsie” pochwalił i już cały świat wiedział co i gdzie trzyma. Tak jak piszesz mało prawdopodobne żeby na farta trafili.

   • …albo na Audiostereo, czy innym audiofilskim forum. Niestety złodzieje specjalizują się w pewnych branżach, swego czasu jak siedziałem na forach fotograficznych też były sygnały, że ludziom kradli drogi sprzęt foto i co ciekawe ginęło im tylko to z mieszkania, wiec złodzieje wiedzieli po co przychodzą :/

 8. Przeciez jest napisane ze sobie gdzies poszly,skoro były chodzące.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online