Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czworo dzieci pod „opieką” pijanych rodziców. Kilkumiesięczny chłopczyk trafił do szpitala (zdjęcia)

Kurowscy policjanci zatrzymali rodziców, którzy w stanie nietrzeźwości zajmowali się czwórką dzieci. Jedno z nich trafiło do szpitala na obserwację. Wkrótce nieodpowiedzialni rodzice staną przed sądem.

25 komentarzy

 1. Ciekawe na członków której partii głosowali…

 2. Potem taka para patusów ma jeszcze bulwers bo za mało kasy na dzieci dostają – do roboty nieroby! Wszędzie w koło rozdawnictwo ale taki emeryt co dostanie 13 czy 14 emeryturę to myśli, że rząd swoje pieniądze rozdaje! W Polsce właśnie kończy się demokracja – cyt. Demokracja kończy się wtedy, gdy rząd zrozumie, że może przekupić ludzi ich WŁASNYMI pieniędzmi.

 3. Pewnie na PO bo tam som takie osoby.

 4. in TVP info we trust

  ten artykuł to kłamstwo! w Polsce nie ma biedy! tako rzecze słońce naszego narodu!

 5. Klienci MOPRu, co nigdy pracą się nie wykazali. Na taka patologie idzie kasa z naszych podatków, rozdawanych hojnie ręką PISu

 6. Dawać dalej nierobom, zasuwam czasami po 12 godzin żeby rodzinie żyło się lepiej, a tak naprawdę co chwila śrubę przykręcają żeby takim dawać bo „te pieniądze im się po prostu należały” …

 7. Wiecej kasy na dzieci im dawajcie ….to lepsze trunki będą mogli sobie zakupić

 8. To raczej z tych „róbta co chceta” a ci raczej na PiS nie głosują.

 9. Znowu wypociny sfrustrowanych miernot… Trafiła się 1 rodzina na 1000, która wybrała alkohol zamiast normalności. Jak zobaczyłem tytuł od razu wiedziałem, że pojawią się takie komentarze. Myślicie, że jakby nie było 500+ to oni by nie pili? Idąc tym tokiem rozumowania trzeba by większości Polaków odebrać chociażby prawo jazdy bo 1 osoba na 1000 to pirat drogowy, zakazać wyjazdy Polakom do innych krajów, bo 1 na 1000 to złodzieje i patologia. Do tego trzeba by zakazać działalności gospodarczej biznesmenom bo 1 na 1000 to oszust i złodziej. Idąc tym tokiem rozumowania nigdzie nie dojdziemy. Mamy taką cechę narodową – „w czyimś oku widzimy drzazgę, gdy w naszym oku tkwi belka”. Pomyślcie o tym..

  • Dokładnie tak! Ma Pan rację. Wielu rodzinom żyje się lepiej, wiele dzieci wyjechało na kolonie, zjadło lepszy posiłek, dostało ładniejszą zabawkę – albo w ogóle ją dostało!!! Ale moim zdaniem rzeczy wiście powinna być kontrola, aby pieniądze nie były wydawane na alkohol, narkotyki itp.

  • Masz poniekąd rację, ale prawdą jest też, że brak warunków przyznawania 500+(np. od dochodu lub tym co pracują) i praktyczny brak możliwości odebrania takich dodatków (nie tylko 500+) – w pewnych uzasadnionych przypadkach, też nie jest w porządku wobec ludzi dbających o siebie i swoje dzieci.

  • Tak patrząc po komentarzach poprzedzających Twój wpis, to większość postów zawiera jedno, dwa zdania.
   Twój post natomiast – to dopiero są wypociny!

  • „zakazać działalności gospodarczej biznesmenom bo 1 na 1000 to oszust i złodziej”

   i pijak! „Bo każdy pijak to złodziej”.

 10. Pijane dziecioroby pincet plusy

Wiadomości z info112