Coraz bliżej do wprowadzenia nowego systemu biletu elektronicznego. W pojazdach i na ulicach przybywa urządzeń (zdjęcia)

W 250 autobusach i trolejbusach są już nowe, zielone kasowniki oraz biletomaty. Teraz ruszył montaż tych urządzeń na terenie miasta. To wszystko w ramach nowego systemu biletu elektronicznego.

13 komentarzy

 1. No dobrze,czytac mi się ni chce,więc o ile zdrozeje transport publiczny ??????

 2. No dobrze,czytac mi się ni chce,więc o ile zdrozeje transport publiczny ??????Bo przecież nowe i lepsze musi kosztować więcej.Żeby było czuć ten postęp i rozwój i co tam kto chce jeszcze………………………Czy może ktoś wyłączyć światło?

 3. teraz elektroniczny kupic to pikuś nowa wersja elektroniczna skanuj na dzień dobry . potem kasownik. potem jak wysiadasz skanu kod qr ze drzwi proste jak nie ma ludzi a jak tłok to jak

 4. A złodzieje E w przewozach jak sobie poradzić

 5. jak dla mnie za bardzo skomplikowane…zacznę jeździć autobusem jak skończę 65 lat i będzie za darmo

 6. Będzie więcej kontroli w autobusach. Konta w banku mie mam, smartfona nie mam …. to jak mam skasować to coś jak nie ma biletów. A za urządzenia do niczego ktoś weźnie niezłą kasę bo nie Lublin. Głupota za głupotą. Niedługo będziemy kupować człapobilety w chodnikomatach i gonić za autobusem na piechotę

 7. Lubika – (droższe) jutro

 8. To ja podziękuję za ten cyrk i pozostanę przy samochodzie Nie muszę nic scanować, mieć smartfona, konta, karty… a dowód szczepienia psa też trzeba ?

 9. Zamiast iść w stronę komunikacji bez biletów wymyśla się coraz głupsze rozwiązania.
  Jeżeli by chodziło faktycznie o zachęcanie do przesiadki do komunikacji zbiorowej to nie ma na to lepszego sposobu niż brak biletów. Odpada koszt obślugi sprzedaży, kasowników, awarii sprzętu i kontroli, a i tak wszyscy dotują jej funkcjonowanie.

 10. Procedura zkakupu biletu niczym przygotowanie do lotu w kosmos. Ja jednak podziękuję, bo podczas pandemii przesiadłam się do zakupionego samochodu i radzę to zrobić każdemu komu nie szkoda czasu, zdrowia i życia na gnicie w komunikacji miejskiej. Zobaczycie o ile szybciej i wygodniej. Zresztą doskonale to było widać jak ZTM wynajmował biurowiec i jakie było kryterium odnoście ilości miejsc parkingowych dla… pracowników.

  • ps. znajdźcie choć jednego pracownika w ZTM który posiada bilet miesięczny na komunikację miejską.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew