690 680 960

Chciała uchronić pieniądze przed „bandą dwunastu złodziei”. Wypłaciła 50 tys. złotych i wrzuciła do kosza na śmieci

Mieszkanka Radzynia Podlaskiego padła ofiarą oszusta podającego się za policjanta. Seniorka zmanipulowana przez niego w trakcie rozmowy telefonicznej, wypłaciła 50 tys. złotych z banku, a następnie wrzuciła je do kosza na śmieci.

24 komentarze

 1. ,aa,boKrzycho.paPj

  Samotni starsi ludzie,nie ma kto pomóc babuni,ale że rodzina nie pomaga,ani nikt w banku nie zapytał na co tyle kasy starej Babce

  • Złodziejstwa nie pochwalam. Własność jest własnością i nic nikomu to tego. Ale jaki pożytek z tego, że ta staruszka pieniądze na koncie trzyma? Miała wiele lat, żeby je wydać. Teraz do grobu chciała je zabrać?

   • też tak myślę Franiu, ale dobrze, że (co prawda późno, ale i tak lepiej niż wcale), zrozumiała swój błąd i oddała pieniądze bardziej potrzebującym niż ona. 😆

  • nie ma kto im pomóc, bo nie wierzą normalnym ludziom, w tym także własnej rodzinie.
   Porozmawiaj z kimś starszym, to zrozumiesz

 2. Wiem i rozumiem takich ludzi, znam rówieśnika który nie umie doładować tel. kodem to co on wie o współczesnym świecie.

 3. Łatwo przyszło, łatwo poszło. Z tego co jej ZUS przez lata na emeryturze przelewał (wpierw listonosz przynosił), gdyby nie wydała, to coś koło dużej bańki by nazbierała.

 4. kierowca bombowca

  To nie może być prawdą.

 5. Kolejna, która nie potrzebowała a podzieliła się. Wszystko wina MOPSu, że ich nie ćwiczy, nie ostrzega, wina sołtysa, wójta, burmistrza….. i księdza! Wina sąsiada i kumoszki i wnuczka. No i na samej górze wina tego socjalistycznego ustroju co to emerytury wymyślił a nie opiekę przez rodzinę. Wychowanie w tradycji to potęga! A socjalizm każe się dzielić. Ofiara socjalizmu.

 6. Jakie na forum współczucie i zrozumie dla oszukanej osoby.
  Ale gdyby babcię ktoś na pasach rozjechał, to cenzor wulgaryzmów by nie nadążał z kasowanie wpisów obrażających staruszkę.
  Zły kolor ubrania, kaptur na głowie, mogła poczekać, kierowca miał prawo się zagapić, itp.

 7. Co ci seniorzy z prowincji mają pod kopułami to historia , trociny albo powietrze. Ja pierd….

  • Cieee chorobaaaa !!!

   Nie tylko tym z prowincji fermentuje pod deklami, moja (dzięki Bogu, już była) teściowa niby z miasta była, ale potrafiła ponad 3 tys. przemodlić odmawiając różaniec na audiotele w radiu z wieprzową twarzą.

  • To jeszcze nic, popisy dzisiejszych dwudziestolatków za 60 lat to dopiero będzie jazda.

 8. Co niektórych seniorów i nie tylko powinno się po przebadaniu psychologicznym ubezwłasnowalniać bo cofają się do wieku kilkuletniego dziecka i nie powinni stanowić o sobie i swoim mieniu

  • No tak. Dzieci i wnuki na pewno bardzo dobrze „zaopiekowałyby się” mieniem starszej osoby: konto by wyczyściły, mieszkanie sprzedały, a starca oddali do DPS-u :))

  • Niektórym młodym też by nie zaszkodziło. Zwłaszcza amatorom „inwestycji” w kryptowaluty, kombinującym jak zarobić, żeby się nie narobić.

 9. Dziadek z piaskownicy

  Trudno się z taka skrajnością zgodzić, ale tak może być !!! 😆

 10. Kajfasz ale wtedy gdyby to dzieci i wnuki rozparcelowały ,przynajmniej zostało by w rodzinie a nie poszło do obcych

Kursy walut

 • USD 4.2934zł -0.25%
 • GBP 5.3107zł -0.13%
 • EUR 4.6755zł -0.1%
 • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas