Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał się popisać przed kolegami, uszkodził skrzynkę elektryczną

Parczewscy policjanci ustalili sprawcę zniszczenia skrzynki elektrycznej w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Parczewie. Po zatrzymaniu 24-latek tłumaczył, że chciał się popisać przed kolegami.

19 komentarzy

 1. Szkoda że się nie zaświecił.

  • Coś mi się wydaje że dobry humor popsuli gostkowi policmajstry. W sumie to prawda @nico mógł się zaświecić i robić za neon przed UP.

 2. 20 tysięcy odszkodowania i więcej głupoty nie zrobi bo do więzienia i tak nie trafi A nawet jakby trafił to trzeba by było na niego płacić.

  • No. 20 patyków to jest ładny mandat. Ale za kopnięcie w skrzynkę to góra 500PLN powinno być. Sąd nie powinien się takimi rzeczami zajmować. Jeżeli szkody nie są dużej wartości (a pewnie są niewielekie skoro nie podano) do na mandacie powinno się sprawę zakończyć.

 3. A mògl wejść na słup wysokiego napięcia ..

 4. Jak pies się nudzi to sobie jajka liże.

 5. „naraził urząd na utratę danych w serwerach oraz przerwanie ciągłości ich pracy” – jeżeli przerwa w dostawie prądu ma grozić utratą danych, to znaczy, że te dane nie są bezpieczne.

 6. Gdyby aŁdicą wjechał w stacje trafo i odciął prąd w całym mieście (urzędach, szpitalach, itp), to dostały 300PLN mandatu.

 7. Sąd się taką pierdołą nie będzie zajmował i pewnie nie będzie ona nawet rozpatrywana. Policja z prokuratorem wnoszącym sprawę do sądu powinni odpowiedzieć za marnowanie publicznych pieniędzy za zajmowanie się takimi sprawami.

  • Jeszcze gdyby to była jakaś ważna instytucja, szpital, elektrownia itp. to rozumiem. Ale gdy czytam, że to był niemal zamach terrorystyczny… na Urząd Pracy… w Parczewie… to brzmi to jak tekst ze stand-up’u.

   • UP w Parczewie ma tak samo cenne dane jak ZUS. Tzn. potrafi policzyć ilość pieniędzy, których nie ma.

 8. Piszecie tak, bo tylko zazdrościcie, że ktoś ma tyle pary w rękach, że potrafi rozwalić blaszaną skrzynkę za 29,99 z Obi.

 9. Zaimponował koledze już różową kurteczką ale wpadł i mieszania gliny nie będzie.

 10. 24 lata to już powinien takie skrzynki montować jako technik elektryk bądź projektować jako mgr inżynier. Nie będzie z niego pożytku jak tylko psuć umie.

Z kraju