690 680 960

Byli bici i kopani po całym ciele, stracili pieniądze i łańcuszek. 19-latek usłyszał zarzut rozboju

19-latek z Lublina najbliższe 12 lat może spędzić w więzieniu. Młody mężczyzna wraz ze znajomymi napadł na grupę osób na ul. Startowej.

16 komentarzy

 1. zutylizować…

 2. Czy trzeba odrazu lecieć na p? Takie sprawy można załatwić jakoś po honorowemu. Zmarnować chłopakowi 12 lat za taką pierdołę? Żal.

  • o jakim ty pac*nie honorze piszesz… przeciez wyraznie jest napisane ze bil i KOPAŁ po calym ciele – to wedlug ciebie kopanie to oznaka honoru??????? niech gnije za kratkami, a w ogole to szkoda ze ciebie nie strepował

  • Ty patolu też się boisz o kichę?

  • Jesteś upośledzony? Czy na oddziale w Abramowicach darmowy dostęp do Internetu uruchomili?

 3. W tym wieku obroniłem maturę i zgłosiłem się do wojska na ochotnika, zdałem psychotesty, narysowałem drzewo i odbyłem rozmowę z prowadzącym psychologiem. Ale jak widać są też inne ścieżki ”kariery”.

 4. teraz mamy prawo i sprawiedliwość wreszcie
  więc niech siedzi nawet i 15 skoro to będzie dobre dla społeczeństwa !

 5. Bardzo dobrze że zgłosili z patologią trzeba walczyć !!! Nie ma przychylności dla bandytów !! Na ulicy gangstera zgrywa teraz niech bije kolegów z celi 🙂 inaczej Luki86 byś pisał jak by tobie sie to przytrafiło Seba kradł dla Karyny bo 500+ za mało trzeba kogoś okraść !! Do Roboty cwaniaczki i złodzieje !!!

 6. grozić to se może….dostanie 2-3 lata albo zawiasy i wróci robić to samo – to są cięgle ci sami ludzie, nowych w przestępczym dziele jest odsetek a recydywa przez całe swoje zas… życie zasr… życie normalnym obywatelom

 7. Za takie coś w tym kraju jest brak kary,a takich informacji można uzyskać w książce autorstwa.Pana Kim Dżong Una.Jedyny człowiek,który stanowi prawo.

 8. Żadnych szczegółów? Czy ten co napadł miał już konflikt z prawem? Co z jego kompanami? Brali udział w bójce czy tylko patrzyli? Czy są na wolności? Skąd pochodzi albo gdzie mieszka ten rozbójnik?

 9. Dlaczego redakcja obraża tego bandziora nazywając go mężczyzną?

 10. Nie ma co komentować. Ul. Startowa i wszystko jasne !!! Wystarczy popatrzeć na mapę gdzie to jest !!! Urodziłem się i wychowywałem na Biłgorajskiej ( róg z Bronowicką ) Tam do dziś jest miasto w mieście i spokojnie filmy ze scenariuszem okresu międzywojennego można tam nakręcać bez budowania dodatkowych scenerii !!!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas