Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

– To był spontan. Przedstawiciel handlowy ukradł rower 11-letniemu chłopcu, nie wie dlaczego

Spontanicznym zachowaniem, miał tłumaczyć się złodziej, który spod sklepu ukradł rower należący do 11-letniego chłopca. Wpadł dzięki monitoringowi.

19 komentarzy

 1. wujek Kleofas

  Kretyn^2. A rower nie ma wymaganego prawem wyposażenia 🙂

 2. Kradzież nie wykroczenie. Wyrok w zawiasach ale papiery na parę lat zafajdane. Żegnaj dobra roboto. Kto złodzieja zatrudni? Jaką ma gwarancję, że spontan mu się po raz kolejny nie włączy? Złodziej to złodziej. Ciekawe ile takich spontanów odwalił wcześniej, zanim wystąpił w ukrytej kamerze.

 3. Pewnie rodzice go za młodu uczyli, że „znalezione nie kradzione”…

 4. Mózg zlasowany po szkoleniach , to i zachowania w stylu spontan .

 5. Antyantykatol

  Okazja czyni zlodzieja ….

  • Czyli sam też byś zabrał, tak? Co za chore społeczeństwo, które tak rozumuje. Ja też zawsze jeżdżę z łańcuchem, bo wiem jak jest ale to nie powód żeby kogoś tłumaczyć w ten sposób.

 6. człowiek-kiełbasa

  Dorabiał na boku.

 7. najgorsza rasa ludzi – handlowiec

 8. Pampalini łowca zwierząt

  Komunie się zbliżają a jako dobry katolik chciał dziecku sprawić przyjemność wręczając oto ten rower, by śmigało z uśmiechem na twarzy po nowych ścieżkach rowerowych.

  • Czytasz czasami to, co napiszesz? Chyba nie, bo to jest po prostu żenujące i puste. Jak się tak nudzisz, to się lepiej do OHP zapisz. Będzie jakiś pożytek z tej twojej nadpobudliwości.

 9. To pewnie przedstawiciel MLM i zabiera robotę do domu

 10. Po raz kolejny: okazja czyni złodzieja.

  P.S. właściciele też sobie winni. Nie zostawia się wartościowych rzeczy bez opieki, licząc na to, że ludzie są dobrzy i nie wezmą. Ludzie nie są dobrzy.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo