Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Biłgoraj: Wpadła dwa razy jednego dnia za jazdę po alkoholu

Policjanci z Biłgoraja dwukrotnie tego samego dnia zatrzymali kobietę, która wsiadła za kierownicę po alkoholu. 35-latka odpowie za swój czyn przed sądem.

Do zatrzymania nietrzeźwej kierującej doszło w niedzielę na jednej z ulic w Biłgoraju. Patrol policji skontrolował volkswagena, za którego kierownicą siedziała 35-latka. Podczas badania stanu trzeźwości alkomat wykazał 1,6 promila w organizmie kobiety. 35-latka straciła uprawnienia a pojazd zabezpieczyła wezwana na miejsce znajoma.

Jakież zdziwienie było mundurowych kiedy dwie godziny później zatrzymali tą samą kobietę w miejscowości Hedwiżyn.

– 35-letnia kobieta pomimo bezwzględnego zakazu dalszej jazdy, postanowiła jednak wyruszyć w drogę. Okazało się, że w wydychanym powietrzu ma ponad promil alkoholu. Jej pojazd został zholowany na parking strzeżony. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności – informuje asp. Milena Wardach z biłgorajskiej Policji.

2015-06-08 11:07:59
(fot. ilustr. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. poza straconym prawkiem będzie jeszcze debecik 15 000zł …. i dobrze!

 2. BABA z jajami ( NIE DYGA) !!!

 3. Ciapciakówna nieruszana

  Zaostrzono przepisy, ale z uwagi na dużą ilość „immmunitetowych” po kielichu za kierownicą, „zapomniano”, żeby wzorem Japonii złapanego pod wpływem alkoholu kierowcę obligatoryjnie zamykać na jakiś czas w areszcie np. do wytrzeźwienia, na 24-48 godzin, albo chociażby do sprawy sądowej.

  • Tylko sam za to płać.

  • Całkowicie się z tobą zgadzam. 24h na wytrzeżwienie i kolejne 48h na wyjaśnienie. Wystawić słony rachunek za pobyt. Jeżeli na takich nic nie skutkuje to może nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy i obciach na całego pomoże.

 4. Wielkie mi halo, przecież %-ty jej spadały

 5. Nic jej nie zrobi taka kara bo dla przecietnego Polaka co ma oszzcedności na koncie minimum 40 tsyiecy zł takie 15 tysiecy to pestka

  • Wot??? Przeciętny polak ma 40 tys. oszczędności? A nawet jeśli to wyrzucenie ponad jednej trzeciej oszczędności życia na grzywnę to pestka?

  • Chyba miałeś na myśli przeciętnego złodzieja z PO lub emerytów z UB, sekretarzy PZPR i innej resortowej swołoczy.POLSKA jest zadłużona na kilka pokoleń, a statystyczny Polak ( od niemowlaka po staruszka) ma 7 tyś kredytu ( rekordzista 11 mln). Kopaczka płaci ci za propagandowe posty? Zielona wyspa Bronka i Donalda? Oglądaj dalej TVN.

 6. Radio Ma ryja zawsze - Dziewica

  Bob’ie – nie wrzucaj do jednego wora wszystkich, którzy jak na polskie warunki, mają dość dobre emerytury – ja na swoją emeryturę pracowałam przez blisko 42 lata i nie w SB, bohaterskiej MO i jedynie słusznej PZPR – z tego jako nieskładkowe mam tylko 8 miesięcy. Nie opier…lałam się po lewych zwolnieniach i łapówkarskich rentach, ma to co mam i bardzo sobie chwalę ten stan.

  • Powiedz to tym, którzy zaiwaniali ciężko całe życie i im na chleb do pierwszego nie starcza. Myślisz , że ci co za marne grosze harowali 40 a może i więcej lat mają odłożone 40 tyś oszczędności? Miałem sąsiadkę, emerytowaną nauczycielkę. Po śmierci męża zachorowała. Siedziała w domu po ciemku by kupić lekarstwa. Uważaj bo sielanka może się skończyć, gdy dopadnie cię choroba lub ” wnuczek” – czego ci nie życzę.

 7. prawo jazdy nie jest niezbędne, aby jechać pojazdem, tylko pojazd i dopóki będą mieli dostęp do pojazdu, to będą jeździć alkoholicy, dlatego trzeba konfiskować auta, a potem sprzedawać na licytacji i po sprawie…

  • Całkowicie się z tobą zgadzam. Wystarczy poczytać ile kasy ochlaptusy straciły na Białorusi. Można by było rozszerzyć o osobników bez uprawnień i pozbawionych czasowo PJ. Zamykać i karmić bez sensu to bzdura. Póki co , rządzi PO, pomarzyć można, a mandaty w górę.

Wiadomości z info112