690 680 960

Będzie rządowe wsparcie dla odbiorców wszystkich źródeł ciepła

Rząd przyjął założenia do ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw. – Proponowana pomoc finansowa wspomoże budżety domowe oraz zwiększy poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego – powiedziała szefowa resortu klimatu i środowiska Anna Moskwa podczas wczorajszej konferencji prasowej.

21 komentarzy

 1. X-X-X-X-X--X-X-X

  Kiedy zostaną wprowadzone kartki na cukier?

 2. A może ten dług który nam rośnie i kasa z unii ??? Kupmy za to gazu ziemnego !!!

 3. LPEC Lublin też dostanie i przeznaczy na podwyżki albo nagrody dla prezezów i zarządów a mieszkańcy Lublina dostaną subwencję w postaci podwyżek czynszów z opłatami głównie za cieplą wodę i ogrzewanie. I to się nazywa tarcza osłonowa … za którą zapłacą wszyscy oprócz rządzących.

 4. Była Komuna potem niby Demokracja a teraz Socjalizm.

 5. a ja mam na metan i co nic?

 6. Co ludzie mają zrobić z tymi pieniędzmi ? Na co są te pieniądze jak nie ma węgla albo jest w kosmicznej cenie ? To nie wystarczy na tonę. Czujecie się już zabezpieczenia na zimę ?
  Zwykle bezmyślne rozdawnictwo a nie rozwiązanie problemu. Ten rząd nie radzi sobie kompletnie z problemami dzisiejszego świata.

  • Dziadek ze Slamsowa

   Spokojie, jednogroszówki bedą drukowane w formacie A4 jako tzw. bank knoty, a więc jak dostaniesz 3 tysiące w takich bank knotach to nawet jak węgla nie kupisz to na 3 dni palenia ci wystarczy.

   • To będzie 600 ryz papieru. Jak będzie to drukował i dostarczał Sasin z pocztą polską to na wiosnę będzie jak znalazł.

 7. Buuuhhaaaa, dalsze dzielenie społeczeństwa, nie tak dawno zachęcano do wymiany kotłów na gazowe, że niby to ekologia, teraz do kopciuchów mają dokładać najwięcej, a ci którzy uwierzyli mędrcom ucisku społecznego znów kop w cztery litery

  • Dokładnie.
   O prądzie też nic nie mówią a był nacisk na ogrzewanie elektryczne.
   Aby tylko prądu nie zabrakło w zimie jak w ruch pójdą farelki bo węgla z Kolumbii to nie każdy się doczeka lub węgla z pgg.

 8. Najpierw oddajcie moje 70 melonòw za koperty

  • To już do nieudaczników z peło oni blokowali wybory bo wiedzieli że przegrają.

   • Kierownik stadionu

    Blokowali bo były niekonstytucyjne, ale co miernota , pisu może o tym wiedzieć.

   • tak tak raczka raczke myje, fajnie to sobie zorganizowaliscie ale historia was wszystkich rozliczy rowno nie martw sie

 9. Na opał teraz można przeznaczyć te karty do głosowania

 10. a dlaczego mieszkańcy bloków co mają sieciowe ogrzewanie nic nie dostaną? na ogól ci co mają domy to bogoci ludzie (80%) bo stać ich żeby chatę postawić i oni mają dostać kasę! a co z tymi co mieszkają w blokach i płacą mega czynsze ( głównie ogrzewanie ) już w tym orku były duże dopłaty a następny rok też szykuje się drożyzna! tak samo jak z + 500 jest beznajdzieje czy to zarabia 2000 zł czy 200000zł też dostaje chore i skandaliczne! poza tym to rozdawniwto źle sie skonczy dla na nas!

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas