Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Awaria sieci Orange? – Nic nam o tym nie wiadomo

Od kilku godzin otrzymujemy informacje od czytelników o problemach z wykonywaniem połączeń w sieci Orange. Tymczasem operator tłumaczy, że nie stwierdził awarii.

34 komentarze

 1. Orange… i wszystko jasne. Najbardziej koszmarny, tragiczny, nędzny, uwłaczający i po prostu żałosny zasięg ze wszystkich operatorów w naszym kraju. A nie tylko tym kuleją. Bo chociażby to co wyprawiali jeszcze do niedawna z simlockami to aż o politowanie się prosi. Żenua, jak to mówią gimbusy powołując się na akcent kraju, którego według niektórych flagą jest w pełni biała szmatka 🙂 (czyt. Francja)

  • Teraz zasięg wszędzie taki sam, w każdej sieci wiec twój komentarz jest Conajmniej zbędny

   • ”hub” z tym zasięgiem w orange nie jest tak wspaniale, bardziej bym powiedział jest tragiczny

   • hub – zasięg wszędzie to tylko teoria. Co innego wykonywanie połączeń w realu. Jakość w Orange kulała i kuleje dalej.

   • co do zasięgu to prawda ten sam telefon i dwie karty (dualsim) orange 1 kreska plus max (4 kreski)

   • Nie jest wszędzie taki sam i uwierz że są miejsca gdzie nadal trzeba szukać chodźby jednej kreski

 2. i uwazacie ze to jest problem?
  ja dzis stracilem całą kase z telefonu za to ze transmisja danych byla właczona a internet nie chodzil wcale, caly czas pojawial sie komnuikat ze jestem offline, a na koniec dostałem sms z sieci za zuzyty transfer

 3. Przeszedłem z plusa i żałuję. Bałagan w papierach w tym orange. Chciałem mieć wszystko na jednym rachunku net i tel. I się nie dało. Dziś przechodząc przez centrum handlowe kolejki do Orange i t mobile, obok play prawie pusto o czymś to świadczy. Reklamację i żale przypuszczam. Czekam do końca umowy i wyprobuje teraz play a jak się wkur.. To virgine na kartę i będzie spokój. Wyzalilem się to mogę iść spać. Spokojnej nocy i dobrego weekendu. 🙂

  • Wszystkie sieci są dobre jak walczą o klienta.A zasięg wszędzie ten sam.

  • To virgim mobile jest kozackie. Za 29 dostaje się 5 GB internetu, rozmowy nielimitowane do wszystkich sieci i na stacjonarne oraz smsy bezlimitu do wszystkich. Mam sam od roku i mają zasięg t-mobile i play, i wszędzie zasięg jest. Orange ani T-mobile takich warunków nie daje. Trzeba być debilem, aby być w tej pomarańczy czy niemieckim telekomie.

  • Virgin, Vikings, Red Bull działają w oparciu o Play, więc jakość połączeń taka sama, różnica tylko w poziomie obsługi.

 4. Dziś jest to samo, połączeń nadal nie można wykonywać.

 5. „Mam awarię telefonu, może by zadzwonić do operatora? Eee napiszę na lublin112.pl”

 6. Orange oszukuje – po 12 miesiącach dostałem przed sądowny nakaz zapłaty i dług a wysokości 42 zł sprzedali firmie windykacyjnej. Nic dziwnego ? Przez ponad rok nie miałem żadnej informacji że mam jakikolwiek dług. Powoływali się na fakturę o nr….. – na której jest kwota do zapłaty 0.00 zł. Tłumacząc że nie mogli wystawić kwoty minusowej. ABSURD.

  Finał koszty urosły do 878 zł

  UOKIK – powiedział że Orange ma problemy z fakturami i potrafi wystawić fakturę nawet osobie która nigdy nie miała umowy z nimi.

  • W razie nieotrzymania Rachunku Telekomunikacyjnego w terminie, w którym Rachunek Telekomunikacyjny był zwykle doręczany Abonentowi, Abonent powinien zawiadomić o tym niezwłocznie Operatora, jednak nie później niż w terminie 14 dni. Niedostarczenie przez Operatora Rachunku Telekomunikacyjnego nie zwalnia Abonenta od obowiązku terminowego uregulowania należności wobec Operatora.

 7. Ja mam tak nieustannie jak telefon przechodzi w tryb 4G. Jak jest w 3G to wszystko jest w porządku.

 8. Przelogujcie się z UMTS 900 do innej technologii, doraźnie pomoże.

 9. Myślę, że to Działa Maciarewicz
  Zakładają podsłuchy
  ale wszystko będzie dobrze -aby się dobrze nagrało

 10. poprzekładajcie swoje kartu ze smartfonów do starych aparatów i działa, bo testowałem na całej rodzinie

Z kraju