Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Audi wjechało w stojące przed skrzyżowaniem auta. Wszystko nagrała kamera (wideo)

Wczorajsze poranne zderzenie trzech aut na al. Solidarności w Lublinie zostało zarejestrowane przez kamerę zamontowaną w jednym z pojazdów. W kolizji nikt nie ucierpiał.

13 komentarzy

 1. Ach ta współczesna polszczyzna…

 2. wczorajsze poranne zdarzenie, data z rejestratora 10 październik, godzina 8:30, nadal ciemno.
  jak nie potrafi ustawić daty i godziny, to na pewno nagranie będzie mogło służyć jako dowód w sądzie przy ewentualnym sporze…

  • Nie to, że nie umie, ale jak mu się kasuje codziennie bo słaba wewnętrzna bateria, to nie chce się po odpaleniu ustawiać od nowa.

 3. Ścigali się

 4. Data na nagraniu nie ma znaczenia „ekspercie „

  • taki jesteś cwany? ktoś cofa na parkingu i rysuje ci samochód. na twoim wideorejestratorze jest tydzień wstecz – a facet udowadnia, że jego auto stało wtedy na parkingu przed hotelem w Zakopanem.
   poważna przesłanka o sklonowanych przez przestępców tablicach, wina przed sądem za pomocą nagrania jest już nie do udowodnienia. a wystarczyło ustawić datę i godzinę…

 5. wiejskie studenty wróciły

 6. chciałbym zapytać czy ten mandat to w nowej taryfie, czy w starej??? I ile taki mandat kosztuje???

 7. Do czego służy wideorejedtrator … ano do pokazywania nagrań na których praktycznie nic nie można rozróżnić poza konturami samochodów nie wspominając już o tablicy. Już najtańsze z Bierdonki mają lepszą rozdzielczość niż ta prezentowana.

 8. Kolejna ałdica wycofana z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej. A w zdarzeniu nikt nie ucierpiał chyba tylko dlatego, że ałdica wjechała „bez impetu”???

 9. typowe 2 idioci tylko jeden wyhamowal drugi nie moze sie scigali

 10. Ten burak który z lewego pasa ucieka na skrajny prawy też „klasę” pokazał. Lamus potłuczony. Nakopałbym w 4 litery za to co pokazuje na drodze.